Dla naszego Klienta przygotowaliśmy stoisko targowe na targi w Berlinie IFA, Berlin, Niemcy.

Stoisko wykonane w technologii modułowej. W narożniku ustawiony kantorek o powierzchni 4m2 i wysokości 3,5m, z podświetlanym logo w wersji kasetonowej. Na ścianach duża ilość grafik z nadrukiem UV oraz półki na produkty. Dodatkowo przygotowana lada z podświetlanym kasetonowo logo na froncie, oraz duża ilość oświetlenia na ścianach. Wykonane proste ekspozytory w formie sześcianów do ustawienia sprzętów AGD. Na tego typu stoiskach wykonujemy również ciekawe przestrzenne litery, które nadają struktury 3d całej ekspozycji.

Oprócz stoiska targowego, zajęliśmy się również całą logistyka sprzętów na targi w Berlinie. Transport, montaż, demontaż oraz magazynowanie.

Zapraszamy do kontaktu firmy, pragnące wystawiać się ze swoim stoiskiem w Niemczech na targach w Berlinie. Wzięcie udziału w takiej imprezie nie musi być bardzo drogie. Dzięki dużemu doświadczeniu i optymalizacji kosztów, nasi Klienci nie ponoszą olbrzymich kosztów wzięcia udziału w niemeickich targach, przekraczających ich możliwości finansowe.