Targi branżowe są wydarzeniem, na którym każda firma powinna zaprezentować się z jak najlepszej strony. Owa prezentacja musi w jasny, a przy tym atrakcyjny sposób przedstawić ofertę oraz zakres działania marki. Nie ma więc wątpliwości, że przed eventem firmę czeka sporo planowania i pracy. Gruntowne przygotowanie pozwoli kompleksowo przygotować się do konferencji branżowej i zdobyć na niej nowych klientów i kontrahentów. Od czego zacząć przygotowania i co one oznaczają dla branży medycznej?

Obsługa konferencji medycznych

blankKonferencje medyczne rządzą się swoimi własnymi prawami. Każdy, kto w nich uczestniczył, od razu zauważy różnice pomiędzy nimi a eventami innych branż. Nie ma w nich bowiem miejsca na krzykliwy i nieprzemyślany trade show marketing. Promocja, a także wygląd stoisk medycznych i ich obsługa opiera się na profesjonalizmie, prestiżu i społecznym zaufaniu. Planując udział w kongresie medycznym, warto wziąć to pod uwagę i tak przygotować prezentację firmy, aby zdobyła ona kredyt zaufania i zainteresowała swoją ofertą.

Stoisko konferencyjne dla firmy medycznej – jak powinno wyglądać?

Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy na targach branżowych, jest stoisko wystawiennicze. Nie ma więc wątpliwości, że powinno być ono dopieszczone i dopracowane w każdym szczególe. Budowa stoiska konferencyjnego nie jest prosta, dlatego w zakresie projektowania i późniejszego montażu stoiska wystawienniczego dla branży medycznej pomocą służy nasza firma.

Korzystając z naszego doświadczenia, planujemy konferencyjne stoiska medyczne i farmaceutyczne wpisujące się w najnowsze trendy, a jednocześnie zgodne ze specyfiką branży. Nasze realizacje podkreślają profesjonalizm i budzą zainteresowanie oraz zaufanie osób odwiedzających dany kongres. Podstawowym kolorem, jaki stosujemy w stoiskach medycznych i farmaceutycznych, jest biel w wysokim połysku. Sprawia ona, że całość jest elegancka i profesjonalna. Ten efekt osiągamy również, dzięki temu, że nie stosujemy zbędnych ozdób czy zbyt wymyślnych kształtów i kubatur. Na stoisku zapewnimy natomiast kilka stref oddzielonych od siebie, chociażby ażurowymi ściankami. Dzięki temu przedstawiciele firmy mają możliwość prowadzenia dyskretnych rozmów z gośćmi, a zarazem pełnej prezentacji oferty.

Multimedialne i innowacyjne rozwiązania dla kongresów medycznych

blankAby przyciągnąć wzrok odwiedzających targi czy konferencje, na stoiskach medycznych wykorzystujemy eleganckie elementy zdobiące stoiska. Dla naszych Klientów tworzymy projekty, w których nie brakuje wyświetlaczy multimedialnych i TV do projekcji filmów reklamowych w wysokiej rozdzielczości, podświetlanych logotypów, gablot, potykaczy czy stojaków, na których można prezentować drukowane materiały promocyjne. Do nowoczesnych instalacji jesteśmy w stanie wdrożyć takie rozwiązania jak np. hologramy, rozszerzoną lub wirtualną rzeczywistość, ekrany dotykowe, totemy informacyjne, fogg screen/air screen, interaktywne podłogi, stoły i barki do prezentacji. Wszystkie te elementy stoisk medycznych pozwalają lepiej przedstawić i zademonstrować dane np. dotyczące skuteczności sprzedawanego preparatu.

Budowa konferencyjnych stoisk medycznych – kompleksowa obsługa

Bez względu na to, czy potrzebujesz stoiska na targi medyczne w Krakowie, Poznaniu, Warszawie czy Gdańsku pomożemy je zbudować i nie tylko. Samo stworzenie konstrukcji to bowiem finał naszej pracy. Zanim stoisko medyczne powstanie projektujemy i planujemy jego design, wielkość, podział powierzchni. Dzięki temu możemy zastosować stoiska wystawiennicze dla branży medycznej dostosowane do potrzeb firm z tego sektora, ich budżetu, specyfiki eventu. Proces projektowania opieramy na naszym doświadczeniu oraz uzyskanych wskazówkach od Klienta. Dopiero po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do jego realizacji, tworząc konkretne elementy danej zabudowy. Aby je zbudować, sięgamy po nowoczesne i dobrej jakości materiały. Na stoisku wykonujemy pełną instalację oświetleniową i elektryczną, podłączamy sprzęt, rozkładamy meble i elementy wyposażenia. Dzięki temu, że posiadamy własne zaplecze warsztatowe oraz logistyczne, nasi Klienci nie muszą martwić się o dowóz poszczególnych elementów konstrukcji na miejsce eventu, zajmujemy się także ich montażem, demontażem i magazynowaniem. W zakres naszych usług wchodzi bowiem kompleksowa obsługa konferencji medycznych w zakresie ekspozycji stoiska na takich eventach.