Stoiska targowe Poznań

Poznań skupia ponad 50% udziałów w rynku targowym w Polsce. Jest to ewenementem na skalę światową. Wystawiają się tu najlepsi wystawcy, odbywają najważniejsze eventy. Jednym z topowych wydarzeń są Międzynarodowe Targi Poznańskie, w których udział biorą nie tylko przedsiębiorcy z Polski, ale i zagranicy. Udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich jest okazją do zaprezentowania swojej oferty i pozyskania nowych kontrahentów i klientów. Aby jednak wyróżniać się wśród innych wystawców potrzeba odpowiedniego stoiska targowego. Jakiego? Czym wyróżniają się najnowsze stoiska targowe?

Budowa stoisk targowych Poznań

stoiska targowe poznan expoDane wskazują, że w najważniejszych targach w Poznaniu – Międzynarodowych Targach Poznańskich bierze udział ok. 850 tys. uczestników, natomiast odwiedza je ok. 1,5 mln osób. Aby wyróżnić się pośród innych wystawców i zdobyć uwagę odwiedzających trzeba się dobrze zaprezentować. Jak to zrobić? Postaw na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. W trakcie tworzenia stoiska targowego na targi w Poznaniu warto przemyśleć zastosowanie takich elementów jak:

  • oryginalna prezentacja produktu i właściwe wyeksponowanie go;
  • atrakcje dla zwiedzających;
  • bonusy i oferty specjalne;
  • standard client service;
  • design i technologia.
  • litery przestrzenne i elementy 3d

W naszej firmie wiemy również, że stoisko targowe powinno się wyróżniać designem. Jest to pierwszy element, na który zwracają uwagę zwiedzający. To, dlatego naszym klientom proponujemy nie tylko klasyczne stoiska targowe w kształcie prostokątnego boksu, ale i bardziej kreatywne formy. Stawiamy też na nietypowe rozwiązania, które mają na celu natychmiastowe nakłonienie gości do wizyty na stoisku targowym i zapamiętanie marki. Przygotowując zabudowę targową w Poznaniu możemy zainstalować fotobudkę, świetlne elementy, podesty, przestrzenne napisy. Organizując stoisko na targi w Poznaniu, dopasowujemy jego specyfikę do potrzeb klienta i charakteru branży.

Zabudowa targowa Poznań

stoiska targowe poznanDobrze zbudowane stoisko targowe to nie tylko to o ciekawym i bogatym designie. Na wygodę i komfort korzystania ze stoiska wpływa też metodyka jego budowy. Obecnie najpopularniejsze są stoiska stolarskie nazywane też budowlanymi oraz systemowo-modułowe. Ze względu na praktyczność wielu przedsiębiorców wybiera te ostatnie. Buduje się je z profili lub ram aluminiowych i wypełnia grafiką drukowaną, naklejaną na pleksi lub PCV. Stosowana jest również grafika drukowana na tkaninie. Możliwości w przypadku stoisk modułowych jest bardzo wiele, dzięki temu do ich budowy można podejść indywidualnie.

Stoisko targowe na targi w Poznaniu

stoisko targowe poznanUsługa przygotowania stoiska targowego w Poznaniu przez naszą firmę ogranicza się nie tylko do jego wykonania. Do naszych klientów podchodzimy kompleksowo. Oznacza to, że jeszcze przed budową stoiska targowego, badamy potrzeby przedsiębiorstwa. Na podstawie rozmów i wywiadów możemy opracować projekt stoiska na targi. Rozmawiamy też o autorskich projektach i możliwości ich zrealizowania. Budowę stoiska targowego poprzedzamy także badaniem konkurencji. Na dalszym etapie czuwamy natomiast nad wyposażeniem i przygotowaniem instalacji, a także na życzenie zajmujemy się demontażem ekspozycji, jej magazynowaniem i przechowywaniem.