Stoiska targowe Poznań

Poznań skupia ponad 50% udziałów w rynku targowym w Polsce. Jest to ewenementem na skalę światową. Wystawiają się tu najlepsi wystawcy, odbywają najważniejsze eventy. Jednym z topowych wydarzeń są Międzynarodowe Targi Poznańskie, w których udział biorą nie tylko przedsiębiorcy z Polski, ale i zagranicy. Udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich jest okazją do zaprezentowania swojej oferty i pozyskania nowych kontrahentów i klientów. Aby jednak wyróżniać się wśród innych wystawców potrzeba odpowiedniego stoiska targowego. Jakiego? Czym wyróżniają się najnowsze stoiska targowe?

Budowa stoisk targowych Poznań

stoiska targowe poznan expoDane wskazują, że w najważniejszych targach w Poznaniu – Międzynarodowych Targach Poznańskich bierze udział ok. 850 tys. uczestników, natomiast odwiedza je ok. 1,5 mln osób. Aby wyróżnić się pośród innych wystawców i zdobyć uwagę odwiedzających trzeba się dobrze zaprezentować. Jak to zrobić? Postaw na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. W trakcie tworzenia stoiska targowego na targi w Poznaniu warto przemyśleć zastosowanie takich elementów jak:

 • oryginalna prezentacja produktu i właściwe wyeksponowanie go;
 • atrakcje dla zwiedzających;
 • bonusy i oferty specjalne;
 • standard client service;
 • design i technologia.
 • litery przestrzenne i elementy 3d

W naszej firmie wiemy również, że stoisko targowe powinno się wyróżniać designem. Jest to pierwszy element, na który zwracają uwagę zwiedzający. To, dlatego naszym klientom proponujemy nie tylko klasyczne stoiska targowe w kształcie prostokątnego boksu, ale i bardziej kreatywne formy. Stawiamy też na nietypowe rozwiązania, które mają na celu natychmiastowe nakłonienie gości do wizyty na stoisku targowym i zapamiętanie marki. Przygotowując zabudowę targową w Poznaniu możemy zainstalować fotobudkę, świetlne elementy, podesty, przestrzenne napisy. Organizując stoisko na targi w Poznaniu, dopasowujemy jego specyfikę do potrzeb klienta i charakteru branży.

Zabudowa targowa Poznań

stoiska targowe poznanDobrze zbudowane stoisko targowe to nie tylko to o ciekawym i bogatym designie. Na wygodę i komfort korzystania ze stoiska wpływa też metodyka jego budowy. Obecnie najpopularniejsze są stoiska stolarskie nazywane też budowlanymi oraz systemowo-modułowe. Ze względu na praktyczność wielu przedsiębiorców wybiera te ostatnie. Buduje się je z profili lub ram aluminiowych i wypełnia grafiką drukowaną, naklejaną na pleksi lub PCV. Stosowana jest również grafika drukowana na tkaninie. Możliwości w przypadku stoisk modułowych jest bardzo wiele, dzięki temu do ich budowy można podejść indywidualnie.

Stoisko targowe na targi w Poznaniu

stoisko targowe poznanUsługa przygotowania stoiska targowego w Poznaniu przez naszą firmę ogranicza się nie tylko do jego wykonania. Do naszych klientów podchodzimy kompleksowo. Oznacza to, że jeszcze przed budową stoiska targowego, badamy potrzeby przedsiębiorstwa. Na podstawie rozmów i wywiadów możemy opracować projekt stoiska na targi. Rozmawiamy też o autorskich projektach i możliwości ich zrealizowania. Budowę stoiska targowego poprzedzamy także badaniem konkurencji. Na dalszym etapie czuwamy natomiast nad wyposażeniem i przygotowaniem instalacji, a także na życzenie zajmujemy się demontażem ekspozycji, jej magazynowaniem i przechowywaniem.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to centrum wystawiennicze położone w samym sercu Polski, w Poznaniu. Od 1921 roku organizowane są tutaj największe i najważniejsze targi branżowe w kraju i za granicą.

Targi odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich:

 • Polagra Food – największe w Polsce targi branży spożywczej;
 • Polagra Tech – targi dla przemysłu spożywczego, mięsnego i rybnego;
 • Budma – targi budownictwa i architektury;
 • ITM Polska – targi maszyn i narzędzi dla przemysłu;
 • TTM – targi transportu drogowego i logistyki;
 • Taropak – targi opakowań, etykiet i maszyn pakujących;
 • Metal – targi dla przemysłu metalowego;
 • Drema – targi dla branży drzewnej;
 • Gardenia – targi dla branży ogrodniczej;
 • Polagra Gastro – targi dla gastronomii i hotelarstwa.

MTP Poznań

Ośrodek targowy składa się z 16 pawilonów o łącznej powierzchni ponad 100 tysięcy metrów kwadratowych oraz z zewnętrznej przestrzeni wystawienniczej. W pawilonach znajdują się hale wystawowe, sale konferencyjne, pomieszczenia biurowe oraz magazyny. Teren targowy wyposażony jest również w nowoczesną infrastrukturę techniczną, w tym w sieć internetową, systemy klimatyzacji i wentylacji, a także w systemy bezpieczeństwa i monitoringu.

Dzięki swojemu rozbudowanemu zapleczu, Międzynarodowe Targi Poznańskie są w stanie zorganizować nawet kilka targów jednocześnie, co przyciąga do Poznania tysiące przedstawicieli biznesowych z całego świata.

Targi w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Poznańskie to jedno z najważniejszych miejsc w Polsce, gdzie odbywają się największe i najważniejsze targi branżowe. Ośrodek targowy w Poznaniu to nie tylko doskonała lokalizacja i nowoczesna infrastruktura, ale również wysoka jakość usług, co sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na uczestnictwo w targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.