Stoiska targowe Wrocław

Udział w targach to popularne działanie marketingowe. Szczególnie opłacalne dla firmy jest uczestnictwo w targach tłumnie odwiedzanych. Takie organizowane są m.in. we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska odbywają się m.in. Targi Turystyki i Czasu Wolnego, Targi Mieszkań i Domów, Targi Mody Niezależnej czy Eco Bazar. W wydarzeniach tych uczestniczy tysiące wystawców. Jak prezentują oni swoją ofertę?

Budowa stoisk targowych Wrocław

stoisko targowe na targi we-wroclawiuNajważniejszą wizytówką każdego przedsiębiorstwa na targach jest stoisko. Powinno ono tworzyć spójną całość i być na tyle atrakcyjne, że nikt go nie przeoczy. W tym pomóc mają rozwiązania takie jak ścianki reklamowe, stojaki wystawowe, flagi, potykacze i inne gadżety mniej lub bardziej multimedialne. W nowoczesnych stoiskach targowych budowanych przez nas we Wrocławiu nie brakuje jednak bardziej nowoczesnych instalacji np. ogrodów wertykalnych, hologramów, rozszerzonej lub wirtualnej rzeczywistości, fogg screen/air screen, interaktywnych podłóg/ekranów, barków i stołów prezentacyjnych, ekranów dotykowych, infokiosków, totemów informacyjnych elementów 3d czy liter przestrzennych. O wszystkie te elementy możemy uzupełnić stoiska targowe w Wrocławiu, tworząc tym samym zapadającą w pamięć przestrzeń targową.

Zabudowa targowa Wrocław

zabudowa stoisk targowych wroclawObecnie coraz częściej odchodzi się od budowy nudnych, prostokątnych stoisk targowych z ladą. Na targach we Wrocławiu spotkać można natomiast te o oryginalnej kubaturze m.in. w kształcie fali czy łuku. Takie formy dodają przestrzeni dynamizmu i futurystycznego klimatu, a także podkreślają nowatorstwo marki. Na nowoczesne stoiska targowe decydują się firmy z różnych branż od kosmetycznej, przez sportową, aż do motoryzacyjnej. W zbudowaniu ich pomagamy. Oryginalne stoiska tworzymy z profilii aluminiowych, które wypełniamy grafiką drukowaną na tkaninie lub naklejaną na PCV/pleksi. Stoiska modułowe proponujemy małym i średnim przedsiębiorstwom, którym zależy na oszczędności, a także na wielokrotnym wykorzystywaniu stoiska targowego. Dla marek oczekujących więcej tworzymy natomiast zaawansowane stoiska budowlane, inaczej nazywane stolarskimi. Dają one duże możliwości w zakresie formy i aranżacji.

Stoisko targowe na targi we Wrocławiu

stoiska wystawiennicze wroclawKażde targi mają swoją własną specyfikę – wygląd zabudowy targowej, jego klimat i zastosowane rozwiązania powinny się w nią wpisywać. Nasze wieloletnie doświadczenie obejmuje budowę stoisk targowych na różnorodne targi w Polsce i za granicą. Pozwala to na stworzenie konstrukcji, które wpisują się w klimat targów, a także potrzeby marki. Nasze projekty zawsze opieramy na autorskich planach. Nigdy nie tworzymy dwóch takich samych stoisk targowych, co pozwala naszym klientom za każdym razem wyróżniać się na tle konkurencji. Dbamy też o najwyższą jakość zarówno tworzonych konstrukcji, jak i obsługi klienta. Doradzamy i służymy pomocą w doborze najlepszych rozwiązań i designu stoiska targowego, a także proponujemy usługę demontażu i magazynowania ekspozycji. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, dlatego jak potrzebujesz stoiska targowego Katowice, Gdańsk, Poznań czy Warszawa możesz zwrócić się o wycenę – otrzymasz ją, kontaktując się z nami.