Ścianki ochronne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ścianek ochronnych robionych na wymiar lub w standardowych przygotowanych przez nas rozmiarach.

W aktualnej sytuacji zagrożenia koronawirusem ważne jest, aby chronić się przed bezpośrednim kontaktem z osobą możliwie zarażoną.

Dzięki zastosowaniu ścianki ochronnej uzyskujecie Państwo możliwość bezpieczniejszej obsługi Klienta w sklepach, biurach, hotelach, recepcjach, aptekach, bankach, przychodniach, urzędach, kioskach ruchu, na stacjach benzynowych, poczcie czy innych miejscach w których występuje bezpośredni kontakt z drugą osobą.

W prosty sposób możemy dostosować rozmiar naszej ścianki oraz jej części ochronnej do wymaganej powierzchni. Wystarczy że do nas napiszesz z informacją jakiej ścianki potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie ściankę pod konkretny wymiar.

Bariery ochronne – Szyby ochronne z PVC

Nasze ścianki występują w dwóch wersjach montażowych:

  • ścianki ochronne wolnostojące
  • ścianki ochronne przykręcane do blatu

Nasze osłony doskonale sprawdzą się również do ochrony większych powierzchni, jak np. całych stacjach kasowych, czy innych miejsc, które chcielibyście Państwo odgrodzić. Osłony wykonujemy na bazie chromowanych rurek z wypełnieniem z folii PVC 0,5 mm.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jesteśmy do Państwa dyspozycji praktycznie 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Możliwy kontakt telefoniczny +48 731-360-922 i drogą mailową kontakt@exposystemy.pl.

Oferujemy również transport i montaż ścianek na terenie Łodzi i woj. łódzkiego oraz wysyłkę do innych miast w całej Polsce.

Pamiętajmy również że żadna szyba ochronna czy ścianka ochronna nie może zastępować utrzymywania zasad higieny i dbania o siebie.

blank Kosz ścianki ochronnej 100cm x 100cm

  • osłona wolnostojąca / montowana do blatu, cena: 199zł brutto
blank Kosz ścianki ochronnej 200cm x 100cm

  • osłona wolnostojąca / montowana do blatu, cena: 299zł brutto
blank Kosz ścianki ochronnej 300cm x 100cm

  • osłona wolnostojąca / montowana do blatu, cena: 349zł brutto
blank Kosz ścianki ochronnej pionowej 100cm x 200cm

  • osłona wolnostojąca / montowana do blatu, cena: 299zł brutto
blank
blank