Litery 3D ze styroduru to najlepsze rozwiązanie, aby zwrócić uwagę Państwa Klientów na logo lub nazwę firmy w lokalu, biurze lub firmie. Jest to jedna z najczęściej wybieranych form reklamy, ponieważ litery przestrzenne sprawiają, że nazwa firmy czy logo prezentuje się estetycznie i elegancko w każdych warunkach atmosferycznych na zewnętrznych ścianach budynków oraz wewnątrz pomieszczeń.

litery ze styroduruProdukowane przez nas litery przestrzenne ze styroduru są atrakcyjne, lekkie i wytrzymałe. Wszystkie litery 3D mogą zostać przez nas pomalowane w wybranym przez Państwa kolorze. Dzięki zastosowaniu styroduru czyli polistyrenu ekstrudowanego XPS możliwe jest wycięcie ploterem termicznym niezwykle precyzyjnych kształtów w idealny sposób odwzorowując Państwa logo lub nazwę firmy.

Litery ze styroduru to idealna forma, aby wyróżnić się na rynku przyciągając oko Klienta nazwą firmy lub stworzyć unikalną dekorację do pomieszczeń w Państwa biurach, mieszkaniach lub domach.

Nasze doświadczenie oraz higiena pracy, przekłada się na zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień.

Litery 3D Łódź

Nie pozwalamy naszym Klientom czekać! Do realizacji wszystkich zamówień przystępujemy na bieżąco, aby nasze produkty szybko znalazły się na wyznaczonym przez Państwa miejscu. Korzystamy z ploterów polskiej produkcji, aby mieć pewność, że wszystkie litery ze styroduru zostaną wykonane nie tylko precyzyjnie, ale również najszybciej, jak to możliwe. Zawsze dotrzymujemy słowa i dostarczamy oraz montujemy litery przestrzenne z styroduru w terminie ustalonym z Klientem. Możecie mieć Państwo pewność, że Wasze zamówienie zostanie wykonane w expresowym tempie!

Litery przestrzenne Łódź

litery ze styroduru 3dDbając o jakość naszych usług, zaopatrujemy się i korzystamy tylko z materiałów najwyższej klasy od sprawdzonych dostawców. Powoduje to, że nasze produkty są wytrzymałe oraz odporne na warunki atmosferyczne. Doskonałe wyselekcjonowanie materiałów sprawia, że wykonane dla Państwa litery przestrzenne ze styroduru pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas. Zależy nam na stałym rozwoju naszej firmy oraz rozszerzaniu asortymentu, dzięki temu w niedługim czasie będą Państwo mogli zamówić u nas również litery 3D z licem wykonanym z plexi, dibondu oraz HIPSu. Będziemy również oferować opcję podświetlania liter. Już dziś gwarantujemy Państwu, że najnowsze produkty zostaną stworzone jedynie z najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

Litery ze styroduru Łódź – z montażem

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy usługę montażu liter 3D ze styroduru. Doświadczeni pracownicy zamontują litery przestrzenne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Litery przestrzenne będą doskonałą reklamą dla firmy, ale możemy również zamontować piękne dekoracje z liter i kształtów przestrzennych w Państwach domach oraz mieszkaniach. Proponujemy montaż na taśmę piankową, klej lub montaż na dystansach. Wszystkie formy są szybkie w wykonaniu oraz gwarantują, że przymocowane litery pozostaną na swoim miejscu przez długi czas. Zamówienie profesjonalnego montażu zapewni Państwu oszczędność czasu oraz da pewność, że wszystko zostało wykonane w prawidłowy sposób.