Indywidualne stoisko targowe

Z przyjemnością przedstawiamy indywidualne stoisko wystawiennicze na zamówienie jednego z naszych Klientów firmy “Grapano” produkującej donice premium.

blankW projekcie tego stoiska postawiliśmy na estetykę, elegancję i minimalizm. Obłożenie ścian w kolorze białym w połysku staje się bardzo ładnym tłem dla różnych odcieni zieleni kwiatów ustawionych na stoisku. Podwyższony kantorek do 3,5m wysokości z logo pełniący funkcję pomieszczenia magazynowego widoczny jest z dużej odległości, co przyciąga osoby odwiedzające targi na stoisko naszego Klienta. Na stoisko wykonaliśmy indywidualne podesty malowane na biały połysk w celu lepszego wyeksponowania najważniejszych donic.

Podświetlana lada z logo Klienta pełni rolę lady informacyjnej przy której dochodzi do pierwszego kontaktu obsługi z osobą odwiedzającą stoisko. W przypadku zainteresowania produktem dalsze rozmowy prowadzone są pod wysokim na 3,5 łukiem, który swoim kształtem urozmaica wizualnie stoisko a także organizuje strefę prywatnych rozmów. Do dyspozycji Klienta oddaliśmy w tym przypadku 3 fotele kubełkowe w kolorze białym oraz ławę kawową, aby wygodnie i komfortowo prowadzić rozmowy biznesowe z Klientami.

Duży 65 calowy telewizor 4K, umożliwi prezentację materiałów reklamowych, filmów wideo, prezentacji, które widoczne będą nawet bez konieczności wejścia w pole stoiska. Da to możliwość jednoczesnego oglądania wyświetlanego materiału dużo większej ilości osób.

Kolejnym elementem przyciągającym uwagę i rozświetlającym stoisko, są zadrukowane plansze z podświetleniem led z efektem halo.

Indywidualne stoiska wystawiennicze

blankPomimo, iż stoisko wykonane jest na konstrukcji aluminiowej udało nam się stworzyć bryłę indywidualnego stoiska targowego według wytycznych otrzymanych od Klienta, oszczędzając przy tym dużą część jego budżetu. Założeniem tego projektu był wielorazowy udział w targach na ternie Polski i Unii Europejskiej. Wiedzieliśmy, że wielokrotnie będziemy montować i demontować stoisko a mimo to udało się stworzyć indywidualne stoisko targowe na zamówienie firmy Grapano.

Indywidualne stoiska targowe na zamówienie

W przypadku zainteresowania współpracą z nasza firmy, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa propozycję na indywidualne stoisko. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową kontakt@exposystemy.pl lub telefoniczną +48 731-360-922. Po zebraniu odpowiednich informacji będziemy wiedzieć jakiego typu indywidualnego stoiska targowego Państwo potrzebujecie.