blankProducent stoisk targowych

Dobrze zaprojektowane stoisko targowe to klucz do sukcesu. Odpowiednia forma, kolory, stylistyka i rozmieszczenie materiałów marketingowych ma za zadanie przyciągnięcie uwagi odwiedzających. Nasza firma zajmuje się produkcją stoisk targowych, które z pewnością zrobią wrażenie na potencjalnych Klientach.

Jesteśmy zespołem specjalistów i doskonale znamy specyfikę branży wystawienniczej. Wiemy, co jest istotne w budowaniu stoiska targowego, jakie elementy odgrywają kluczową rolę. Dlatego do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jako producent stoisk targowych oferujemy kompleksowe usługi związane z zabudową wystawienniczą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Tworzymy w pełni dopasowany projekt i na jego podstawie produkujemy stoisko targowe dostosowane do potrzeb Klienta. Jednak w zakresie naszych usług mieści się coś więcej niż tylko produkcja stoisk targowych. Zapewniamy naszym Klientom pełną pomoc zarówno przed jak i po targach. Produkcją stoisk targowych zajmujemy się od wielu lat, dlatego nasze doświadczenie pozwala nam na przygotowanie profesjonalnego stoiska zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Zapewniamy montaż i demontaż stoiska. Zdajemy sobie sprawę, że przechowywanie stoiska targowego może być kłopotliwe. Dlatego też naszym Klientom oferujemy możliwość przechowania takiego stoiska do kolejnych targów.

Produkujemy stoiska targowe w dwóch wariantach:

  • stoiska modułowe — wykonane z połączenia wysokiej klasy tworzywa i aluminiowych konstrukcji. Są niezwykle lekkie i łatwe do demontażu. Dostępne w atrakcyjnych cenach.
  • stoiska indywidualne — realizowane na zamówienie Klienta. Wykonywane w pracowni stolarskiej przy użyciu dedykowanych materiałów. Możemy zrealizować praktycznie każdy pomysł Klienta.