Stoiska promocyjne

Z przyjemnością przedstawiamy realizację stoiska promocyjnego wykonanego dla firmy Bodytec20+.

blankStoisko o wymiarach 3x3m z przeznaczeniem do promocji własnej marki lub produktu na różnego typu eventach promocyjnych organizowanych okazjonalnie w galeriach handlowych, salach kinowych, marketach itp. Stoisko wolnostojącego, z grubą wykładziną. Ścianki stoiska wykonane na konstrukcji aluminiowej z obłożeniem i wielkoformatowym wydrukiem UV. Dodatkowo stoisko wyposażone zostało w duży 65 calowy telewizor 4k zawieszony bezpośrednio na ścianie z możliwością podpięcia filmów i prezentacji z USB lub laptopa.

Lada z logo firmowym na stoisku pełni funkcję małego magazynku, w którym można przechowywać różnego rodzaju gadżety promocyjne.

Stoisko posiada własne oświetlenie w postaci ledowych lamp na wysięgnikach, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe rozświetlenie i widoczność stoiska w przestrzeni promocyjnej. Ażurowe drewniane ściany pełnią funkcję stabilizującą stoisko oraz dodają eleganckiego wyglądu i wykończenia.

Projekt stoiska promocyjnego

blankDla naszych Klientów jesteśmy w stanie zaprojektować dowolne stoisko promocyjne dostosowane do powierzchni na której prowadzona będzie promocja. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń promocyjnych. Wykonane u nas stoiska magazynujemy w naszej firmie bezpłatnie między kolejny eventami. Zajmujemy się transportem stoiska na miejsce wydarzenia, montażem i demontażem.

Stoiska promocyjne w zależności od potrzeb i wymagań Klienta możemy wyposażyć w:

  • meble eventowe takie jak: fotele, ławy, sofy, krzesła, stoliki, hokery
  • dozowniki do dezynfekcji rąk
  • telewizor
  • ekspres do kawy
  • lodówkę

Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Jeżeli jest taka potrzeby, jesteśmy w stanie również zająć się realizacją stoiska za granicą. Tego typu stoiska sprawdzą się również w przypadku obsługi konferencji medycznej, informatycznej, developerskiej, kosmetycznej itp.

Budowa stoisk promocyjnych

Realizowane przez nas stoiska promocyjne to coś więcej niż, rozstawienie trybunki ze ścianką tekstylną. Budujemy i aranżujemy przestrzenie promocyjne, tak aby Państwa firma podczas takiego eventu czy promocji wyróżniała się na tle konkurencji i zapadała w pamięć odwiedzającym je gościom.

blank

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozmowy +48 731-360-922 lub kontakt@exposystemy.pl na temat możliwości i realizacji stoiska na Państwa wydarzenie.