Stoiska targowe Niemcy

Coroczne targi w Niemczech przez polskich przedsiębiorców wykorzystywane są do prezentacji swojej oferty zagranicznym kontrahentom i klientom. Mogą one z nich wrócić na tarczy, o ile dobrze się do nich przygotują. Jak to zrobić? O czym pamiętać? Realizujemy stoiska targowe na targi w Niemczech.

Zabudowa stoisk targowych Niemcy

2/3 światowych imprez wystawienniczych o znaczeniu międzynarodowym odbywa się w Niemczech. Największe eventy organizowane są w Berlinie, Monachium, Dusseldorfie, Stuttgarcie czy Hamburgu. Równie duże znaczenie dla polskich firm mają targi w Essen czy Frankfurcie. W każdym z tych miast organizowane są wydarzenia dla innych branż. To, dlatego zanim wybierze się na targi, warto przeanalizować, które wydarzenie będzie zgodne z profilem działalności firmy i na którym znajdzie się najwięcej potencjalnych klientów.

Dla naszych Klientów zbudujemy stoisko na targi w Niemczech, na które składa się:

 • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
 • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
 • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
 • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
 • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
 • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
 • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
 • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Jeżeli wybieracie się Państwo na targi w Niemczech zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Dlaczego warto wystawiać się na targach w Niemczech?

Szacuje się, że co roku niemieckie targi branżowe odwiedza miliony osób, a wystawia się na nich nawet 180 000 przedsiębiorców. Wydarzenia branżowe za naszą zachodnią granicą przyciągają wystawców z całego świata – organizatorzy targów podają, że prawie 60% wystawców to firmy zagraniczne. Niemcy to również największy rynek i największa gospodarka Europy.

Takie zainteresowanie branżowymi targami w Niemczech nie powinno dziwić. Są one idealnym miejscem do nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych, pokazania się na szerszej arenie, zaprezentowania swojej oferty. Polskie przedsiębiorstwa wystawiające swoje stoiska targowe w Niemczech często z eventów wracają z nowymi klientami i kontrahentami z całego świata.

Budowa stoisk targowych Niemcy

Wiedząc już, na jakim wydarzeniu chce się zaprezentować swoje stoisko wystawiennicze, należy zadbać o przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej i PR-owej. Sprawnie przeprowadzona akcja promocyjna pozwoli przyciągnąć na stoisko targowe w Niemczech jak najwięcej potencjalnych klientów, partnerów biznesowych. Warto jednak pamiętać, że umówione przed targami spotkania stanowią ok. 30% wszystkich odwiedzin ekspozycji. Pozostałe 60% wizyt jest spontaniczną decyzją gości eventu. To, dlatego jego design powinien być opracowany tak, aby przyciągnąć wzrok, zainteresować, zachęcić do interakcji.

Zabudowa stoiska targowego Niemcy

Dla przedsiębiorców, którzy często uczestniczą w targach branżowych, najlepszym rozwiązaniem będzie stoisko modułowe dzięki któremu dostosujemy design i wielkość do aktualnie wykupionej powierzchni. Pośród innych systemów wystawienniczych ten charakteryzuje się atrakcyjną ceną, mobilnością, możliwością dopasowania designu do potrzeb i wymagań firmy. Stoisko targowe na targi w Niemczech polscy przedsiębiorcy zamówić mogą na w naszej firmie, łącznie z projektem, transportem, montażem demontażem i magazynowaniem między targami. Oferujemy innowacyjne i nowoczesne ekspozycje targowe – w Niemczech odnoszące niemałe sukcesy. Pośród innych stoisk wyróżniają się one multimedialnymi i interaktywnymi elementami, przestrzennymi napisami, oryginalną grą światła, niecodzienną kubaturą. Projektuje zarówno małe i duże stoiska targowe w Niemczech. Indywidualne podejście sprawia, że każda zabudowa jest unikalna, a także dopasowana do branży, co przekłada się na sukces przedsiębiorcy na targach.

Targi w Niemczech

Firmy polskie powinny brać udział w największych targach w Niemczech z wielu powodów. Niemcy są nie tylko największą gospodarką w Europie, ale także jednym z największych rynków targowych na świecie. Poniżej przedstawimy najważniejsze argumenty za udziałem polskich firm w niemieckich targach.

Pierwszym powodem, dla którego warto brać udział w targach w Niemczech, jest potencjał rynku niemieckiego. Niemcy są jednym z największych rynków konsumenckich w Europie, a ich gospodarka rozwija się bardzo dynamicznie. Udział w niemieckich targach może pomóc polskim firmom w wejściu na ten rynek oraz zdobyciu nowych klientów z całej Europy.

Największe targi w Niemczech

Drugim powodem jest fakt, że targi w Niemczech są jednymi z największych i najważniejszych w Europie. Targi te przyciągają tysiące odwiedzających z całego świata, w tym przedstawicieli firm, którzy poszukują nowych produktów i usług. Biorąc udział w niemieckich targach, polskie firmy mają szansę zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiej publiczności oraz nawiązać kontakty biznesowe z potencjalnymi partnerami handlowymi.

Trzecim argumentem za udziałem polskich firm w niemieckich targach jest fakt, że targi te są doskonałą okazją do zdobycia nowych inspiracji i informacji o trendach w danym sektorze. W Niemczech organizowane są targi z wielu dziedzin, takich jak przemysł, technologia, moda czy turystyka. Biorąc udział w tych targach, polskie firmy mogą poznać najnowsze trendy oraz wymienić się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami.

20 największych imprez targowych odbywających się w Niemczech:

 • Internationale Grüne Woche Berlin – Targi Żywnościowe (Berlin)
 • BAU – Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa (Monachium)
 • ITB Berlin – Międzynarodowe Targi Turystyki (Berlin)
 • Gamescom – Międzynarodowe Targi Gier wideo (Kolonia)
 • Frankfurter Buchmesse – Targi Książki (Frankfurt)
 • Anuga – Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów (Kolonia)
 • IFAT – Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska (Monachium)
 • drupa – Międzynarodowe Targi Druku i Pakowania (Düsseldorf)
 • Boot Düsseldorf – Międzynarodowe Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych (Düsseldorf)
 • Interpack – Międzynarodowe Targi Opakowań i Procesów (Düsseldorf)
 • IAA – Międzynarodowe Targi Samochodowe (Frankfurt)
 • ISH – Międzynarodowe Targi Sanitarne, Ogrzewania i Klimatyzacji (Frankfurt)
 • CeBIT – Targi Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych (Hanower)
 • Messe Frankfurt – Targi Kariery (Frankfurt)
 • IMM Cologne – Międzynarodowe Targi Mebli (Kolonia)
 • IAW – Międzynarodowe Targi Dla Handlu (Kolonia)
 • Kind + Jugend – Międzynarodowe Targi Dziecięce (Kolonia)
 • Automechanika – Międzynarodowe Targi Samochodowe (Frankfurt)
 • Fakuma – Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych (Friedrichshafen)
 • Wire – Międzynarodowe Targi Przemysłu Druciarstwa i Przetwórstwa Drutu (Düsseldorf)

Czwartym powodem, dla którego warto brać udział w targach w Niemczech, jest fakt, że Niemcy są krajem, który kładzie duży nacisk na innowacje i rozwój technologiczny. Biorąc udział w niemieckich targach, polskie firmy mają szansę zaprezentować swoje nowe produkty i technologie oraz zdobyć uznanie wśród potencjalnych partnerów biznesowych.

Podsumowując, firmy polskie powinny brać udział w targach w Niemczech ze względu na potencjał rynku niemieckiego, wielkość i znaczenie niemieckich targów, możliwość zdobycia inspiracji i informacji o trendach oraz duży nacisk na innowacje i rozwój technologiczny. Biorąc udział w niemieckich targach, polskie firmy mogą zdobyć nowych klientów, nawiązać kontakty biznesowe z potencjalnymi partnerami handlowymi oraz poznać najnowsze trendy i techn