Stoiska targowe Niemcy

Coroczne targi branżowe w Niemczech przez polskich przedsiębiorców wykorzystywane są do prezentacji swojej oferty zagranicznym kontrahentom i klientom. Mogą one z nich wrócić na tarczy, o ile dobrze się do nich przygotują. Jak to zrobić? O czym pamiętać? Realizujemy stoiska targowe na targi w Niemczech.

Zabudowa stoisk targowych Niemcy

2/3 światowych imprez wystawienniczych o znaczeniu międzynarodowym odbywa się w Niemczech. Największe eventy organizowane są w Berlinie, Monachium, Dusseldorfie, Stuttgarcie czy Hamburgu. Równie duże znaczenie dla polskich firm mają targi w Essen czy Frankfurcie. W każdym z tych miast organizowane są wydarzenia dla innych branż. To, dlatego zanim wybierze się na targi, warto przeanalizować, które wydarzenie będzie zgodne z profilem działalności firmy i na którym znajdzie się najwięcej potencjalnych klientów.

Dla naszych Klientów zbudujemy stoisko na targi w Niemczech, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Dlaczego warto wystawiać się na targach w Niemczech?

Szacuje się, że co roku niemieckie targi branżowe odwiedza miliony osób, a wystawia się na nich nawet 180 000 przedsiębiorców. Wydarzenia branżowe za naszą zachodnią granicą przyciągają wystawców z całego świata – organizatorzy targów podają, że prawie 60% wystawców to firmy zagraniczne. Niemcy to również największy rynek i największa gospodarka Europy.

Takie zainteresowanie branżowymi targami w Niemczech nie powinno dziwić. Są one idealnym miejscem do nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych, pokazania się na szerszej arenie, zaprezentowania swojej oferty. Polskie przedsiębiorstwa wystawiające swoje stoiska targowe w Niemczech często z eventów wracają z nowymi klientami i kontrahentami z całego świata.

Budowa stoisk targowych Niemcy

Wiedząc już, na jakim wydarzeniu chce się zaprezentować swoje stoisko wystawiennicze, należy zadbać o przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej i PR-owej. Sprawnie przeprowadzona akcja promocyjna pozwoli przyciągnąć na stoisko targowe w Niemczech jak najwięcej potencjalnych klientów, partnerów biznesowych. Warto jednak pamiętać, że umówione przed targami spotkania stanowią ok. 30% wszystkich odwiedzin ekspozycji. Pozostałe 60% wizyt jest spontaniczną decyzją gości eventu. To, dlatego jego design powinien być opracowany tak, aby przyciągnąć wzrok, zainteresować, zachęcić do interakcji.

Zabudowa stoiska targowego Niemcy

Dla przedsiębiorców, którzy często uczestniczą w targach branżowych, najlepszym rozwiązaniem będzie stoisko modułowe dzięki któremu dostosujemy design i wielkość do aktualnie wykupionej powierzchni. Pośród innych systemów wystawienniczych ten charakteryzuje się atrakcyjną ceną, mobilnością, możliwością dopasowania designu do potrzeb i wymagań firmy. Stoisko targowe na targi w Niemczech polscy przedsiębiorcy zamówić mogą na w naszej firmie, łącznie z projektem, transportem, montażem demontażem i magazynowaniem między targami. Oferujemy innowacyjne i nowoczesne ekspozycje targowe – w Niemczech odnoszące niemałe sukcesy. Pośród innych stoisk wyróżniają się one multimedialnymi i interaktywnymi elementami, przestrzennymi napisami, oryginalną grą światła, niecodzienną kubaturą. Projektuje zarówno małe i duże stoiska targowe w Niemczech. Indywidualne podejście sprawia, że każda zabudowa jest unikalna, a także dopasowana do branży, co przekłada się na sukces przedsiębiorcy na targach.