Stoiska targowe Warszawa

Warszawa to lider w organizacji imprez targowych – odbywają się tu one regularnie. W stolicy znajduje się przede wszystkim Centrum EXPO XXI, Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO oraz Centrum Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie. Nie brakuje tu też mniejszych hal wystawienniczych jak PGE ARENA. Co roku do Warszawy przybywają więc firmy, chcące zaprezentować swoją ofertę szerszemu gronu klientów i kontrahentów. Aby jednak dobrze się zaprezentować, należy się do tego odpowiednio przygotować. Jak to zrobić?

Zabudowa targowa Warszawa

budowa stoiska targowego warszawaW targach branżowych bierze udział wiele firm o podobnym profilu działalności, dlatego zabudowa stoiska targowego jest niezwykle ważna. Jest to tym istotniejsze, im bardziej prestiżowe jest wydarzenie, a takich targów w Warszawie nie brakuje. Dobrze skonstruowane stoisko pozwoli wyróżnić się na tle innych, przyciągnie wzrok, zainteresuje. Obecnie klienci wybierać mogą między stoiskami stolarskimi (tzw. budowlanymi) lub systemowymi-modułowymi. Te ostatnie są najczęściej wybierane przez przedsiębiorców wystawiających się wielokrotnie na targach w Warszawie. Zbudowane z profili lub ram aluminiowych z wypełnieniem grafiką drukowaną lub naklejaną na pleksi, PCV lub drukowaną na tkaninie są efektowne a przede wszystkim wielorazowe co pozwala ograniczyć koszty przy kolejnych realizacjach. Pozwalają je dopasować do indywidualnych potrzeb i charakteru firmy.

Budowa stoisk targowych Warszawa

budowa stoisk targowych warszawaBudowa stoisk targowych w Warszawie przez naszą firmę nie ogranicza się tylko do ich wykonania. Na każdym etapie budowy stoiska na warszawskie targi ściśle współpracujemy z klientem, aby zaproponować najlepsze rozwiązania, które wypromują markę. Współpracując z nami, zyskuje się pewność, że zabudowa stoiska targowego będzie trwała, oryginalna, uwzględniająca autorskie pomysły, wykonana ze specjalnie dobranych materiałów, zaprojektowana w sposób atrakcyjny dla odbiorców. Budowa stoisk poprzedzona jest rozeznaniem, w jakich warunkach będzie odbywała się ekspozycja oraz tego, jaki cel ma ona osiągnąć.

Wyposażenie stoiska targowego w Warszawie

nowoczesna zabudowa targowa warszawaNowoczesne stoisko targowe jest nie tylko dobrze wykonane, ale i wyposażone. Na wygląd zabudowy targowej wpływa jakość materiałów i ich różnorodność. To, dlatego w naszych stoiskach targowych stosujemy płyty meblowe, tworzywa sztuczne, szkło hartowane i wiele, wiele innych. Z uwagą dobieramy kolorystykę i detale, a także wyposażamy stoiska naszych klientów w gabloty, witryny, regały, blaty proste i o nietypowych kształtach, podesty, oświetlenie, przestrzenne napisy, stojaki na ulotki, tablice informacyjne, litery ze styroduru i inne elementy dekoracyjne.

Zabudowy targowe w Warszawie

stoiska targowe warszawaKompleksowe usługi świadczone przez naszą firmę obejmują projekt i montaż stoiska targowego, a także całościową obsługę techniczną. Aby stoisko prezentowało się jak najlepiej, wyposażamy je w nowoczesne instalacje – ułatwia to korzystanie z nich, obsługę oraz podnosi walory estetyczne. Na życzenie klienta zajmujemy się również demontażem ekspozycji, jej magazynowaniem i przechowywaniem.

Aby przykuć uwagę klientów i kontrahentów, mamy tylko kilka sekund. To, dlatego nowoczesne, estetyczne stoisko jest must have każdego przedsiębiorstwa, które wystawia się na targach.  Z nami jest ono w zasięgu ręki!