Stoiska targowe Łódź

Wbrew powszechnemu przekonaniu stoiska targowe nie muszą być nudne. Przekonać możesz się o tym, przeglądając realizacje stoisk targowych w Łodzi od naszej firmy. Wyróżniają się one nietypowymi kubaturami, kreatywną formą, pomysłowym designem, nowoczesnymi rozwiązaniami. Zobacz, jakie są innowacyjne stoiska targowe w Łodzi i które z rozwiązań cieszą się największym zainteresowaniem.

Budowa stoisk targowych Łódź

Każda firma pojawiająca się na targach w Łodzi pragnie przedstawić swoją ofertę w możliwie jak najlepszy sposób. Kreatywność stoiska targowego przyciąga bowiem potencjalnych klientów i kontrahentów, budzi w nich zainteresowanie ofertą, a także sprawia, że zaprezentowane produkty na długo pozostają w pamięci. Aby jednak zabudowa stoiska targowego spełniała taką funkcję, musi być odpowiednio zaprezentowana. Proces projektowania zaczyna się od wyboru typu stoiska targowego. W ofercie naszej firmy dostępne są te modułowe, stolarskie i systemowe – najpopularniejsze są te pierwsze. Warto jednak zaznaczyć, że modułowe stoiska targowe już dawno nie są prostym prostokątem z ladą, za którą ustawiony jest roll-up. Dzisiejsze ekspozycje to prawdziwe dzieła sztuki kreatywnej. Pozwalają na zastosowanie oryginalnych rozwiązań. Obejmują one zarówno różne formy stoiska targowego, jak i atrakcje dla odwiedzających. Aluminiową konstrukcję nośną, która tworzy stoisko systemowe, można całkowicie pokryć ściankami wykonanymi ze specjalnej folii lub tkaniny, na które nadrukowuje się kreatywne przekazy reklamowe. Plusem systemowych ekspozycji jest także niska cena, ekologiczność i możliwość ponownego wykorzystania na kolejnych targach.

Zabudowa targowa Łódź

stoisko na targi w lodziŁódź to miasto, w którym odbywa się wiele imprez eventowych w tym targi. Nic w tym dziwnego – stolica województwa łódzkiego jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce, dodatkowo zlokalizowanym w samym środku kraju – na skrzyżowaniu najważniejszych dróg ekspresowych i autostrad. W Łodzi nie brakuje też atrakcyjnych przestrzeni targowych. Odbywają się w nich takie imprezy jak Targi Film Video Foto, Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”, Targi InterPET Fair & Conference, Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz X Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” czy Targi Książki i Gier Planszowych „Book&Play”. Wszystkie te wydarzenia potrzebują atrakcyjnej oprawy. Nic więc dziwnego, że marki wystawiające się na nich, zwracają się do naszej firmy z prośbą o zbudowanie ciekawego stoiska targowego.

Stoisko targowe na targi w Łodzi

stoisko targowe lodzProjektując zabudowy targowe, stawiamy na estetykę wykonania, nieprzeciętny design, a także oryginalne i wyróżniające się atrakcje.  Zrealizowane intrygująco i pomysłowo od razu przyciągają wzrok, a także są wygodne i funkcjonalne. Zwracamy też uwagę na to, aby ułatwiały sprawną i komfortową obsługę klienta. W tym celu wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i zdobycze techniki. Dzięki nim można na stoisku zorganizować kącik porad eksperckich, miejsce do degustacji, czy przestrzeń z ekranami, na których będą się wyświetlać spoty reklamowe/informacyjne. Stoiska targowe wyposażamy również w elementy, loga i litery 3d. Współpraca z klientami nie kończy się na zbudowaniu stoiska targowego. Naszym klientom towarzyszymy również podczas samego wydarzenia oraz po nim, kiedy to zajmujemy się demontażem ekspozycji.