Przygotowaliśmy kosmetyczne stoisko targowe na największe targi branży beauty, czyli Beauty Forum Warszawa odbywające się w hali Global Expo. Stoisko wykończone zostało tworzywem w białym połysku, dzięki czemu osiągnięty został efekt czystości i sterylności pożądany w branży kosmetycznej.

Na stoisku powieszone zostało podświetlane logo, oraz Tv 65cali, oraz kilka półek do ekspozycji produktów. Stoisko kosmetyczne na tych targach dla marki Inlei, posiadało również podświetlaną ladę, gabloty szklane, litery przestrzenne ze styroduru oraz gadżety reklamowe. Całość stworzyła schludne, rzucające się w oczy kosmetyczne stoisko targowe, dzięki czemu goście przechodząc obok zatrzymywali się i zainteresowali marką. Pomimo niewielkiej powierzchni udało się uzyskać atrakcyjne stoisko targowe na targach Beauty Forum.

Jeżeli zastanawiasz się nad wzięciem udziału w targach Beauty forum lub innych z branży kosmetycznej, a nie Twój budżet jest ograniczony. Zgłoś się do nas. Przygotujemy stoisko, które nie zrujnuje finansowo Twojej firmy a umożliwi Ci zaprezentowanie swojej marki w imprezie targowej.