Przedstawiamy realizację medycznego stoiska konferencyjnego wykonanego dla firmy Biovico na konferencję medyczną odbywającą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Konferencyjne stoiska dla firm z branży medycznej charakteryzują się bielą w połysku nawiązującą do czystości i wysokich standardów branży. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów udało się osiągnąć zamierzony efekt. Stoisko wyposażone zostało w meble i ladę konferencyjną. Dodatkowo na ścianie powieszony został telewizor do wyświetlania materiałów multimedialnych oraz podświetlane logo, możliwe również wykonanie liter ze styroduru. Biel i połysk przełamany został żywą zieloną rośliną, która dodała delikatnego naturalnego sznytu całej realizacji.

Znając branżę medyczną i wielość konferencji odbywających się każdego roku. Swoim Klientom oferujemy kompleksową obsługę konferencji medycznych na którą składa się zaprojektowanie i produkcja stoiska konferencyjnego według uzgodnionych wytycznych. Następnie pełna logistyka w zakresie konferencji. Tak jak w przypadku tej realizacji w Katowicach zapewniamy transport, montaż, demontaż stoiska oraz magazynowanie między konferencjami. Dodatkowo jesteśmy w stanie dostosować się wymiarem stoiska do zmieniających się powierzchni podczas różnych konferencji medycznych, bez dodatkowych opłat. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy pomocną ręką do naszych Klientów, stawiając na długoterminową współpracę.