Stoiska targowe Berlin

Berlin jest ważnym ośrodkiem gospodarczym i jednym z najważniejszych miast targowych w Niemczech, gdzie na targach mogą zaprezentować się wystawcy z Polski. W stolicy Niemiec warto pojawić się na Messe Berlin lub na wielu innych mniejszych halach wystawienniczych. Każdy przedsiębiorca, chcący zbudować lub umocnić swoją pozycję w branży, powinien rozważyć wzięcie udziału w takich targach w największej gospodarce europy o zasięgu ogólnoświatowym. Aby zainteresować odbiorców swoim produktem, należy zbudować stoisko targowe w odpowiedni sposób. Jaki? Oto kilka wskazówek!

Zabudowa stoisk targowych w Berlin

Stoisko targowe to najważniejszy element prezentacji każdego przedsiębiorstwa wystawiającego się na targach w Berlinie. Pomaga wyróżnić się z tłumu innych wystawców oraz przyciągnąć wzrok i uwagę potencjalnych klientów. Do wyraźnego zaznaczenia swojej obecności w przestrzeni targowej pomocne będą stoiska o kształcie innym niż popularny przez lata i nieco opatrzony już prostokąt. Stoiska w Berlinie zazwyczaj są takie same jak to miasto — modne i nowoczesne. Popularne są stoiska w kształcie okręgu, fali (WAWE) lub łuku (CIRCLE) chociaż jak można domniemywać są one najdroższe w wykonaniu. Warto oczywiście zorganizować przestrzeń stoiska oraz wydzielić konkretne strefy, np. informacyjną na temat oferty, promocyjną z gadżetami, biznesową do bardziej prywatnych rozmów czy rozrywkową. To wszystko jesteśmy w stanie przygotować dla naszych Klientów podczas budowy ich stoiska na targach w Berlinie, możemy również zainstalować ekrany LCD wyświetlające materiały marketingowe takie jak spoty promocyjne, jak również wyposażyć stoisko meble, stoły, krzesła, hokery, lady, ekspozytory czy inne nowoczesne elementy. Pomaga to zatrzymać odwiedzających na dłużej i umożliwić im lepsze poznanie Państwa branży i firmy.

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Berlinie, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Stoiska targowe Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Budowa stoisk targowych w Berlinie

Do wyboru mamy ekspozycje systemowe lub bardziej skomplikowane stoiska budowlane (stolarskie). Chociaż te drugie pozwalają na większą kreatywność w realizowaniu pomysłów to przedsiębiorstwom, którym zależy na stosunku ceny do uzyskanego efektu, proponujemy stoiska modeułowe, pozwalające na wielokrotne wykorzystywanie tego samego systemu.
Stoiska modułowe możemy dopasować do charakteru przedsiębiorstwa oraz konkretnych targów w Berlinie lub innym mieście. Mogą mieć 2 metry lub więcej, ścianki mogą być przykładowo białe (popularny kolor wśród branży medycznej) lub zachwycać wzornictwem. Według życzenia klienta doposażymy stoisko w konkretne elementy — podesty, oświetlenia, gabloty, stojaki, przestrzenne napisy lub inne.

Stoisko targowe na targi w Berlinie

Pomagamy w zaplanowaniu stoiska, zbudowaniu go, obsłudze technicznej, montażu, demontażu i magazynowaniu, wszystko w zależności od życzenia klienta. Doradzamy w każdej kwestii z nimi związanej, tak, aby nasi klienci mogli wyróżnić się na tle konkurencji. O uwadze klientów często decydują sekundy, a my z pomocą naszych stoisk chcemy dać każdemu przedsiębiorstwu tę przewagę.