Konferencyjne stoisko medyczne przygotowane dla firmy Mavit na jesiennie Warsztaty Okulistyczne odbywające się w Hotelu Jachranka pod Warszawą.

Prezentowane stoisko konferencyjne, charakteryzuję się estetyką bieli pożądaną w branży medycznej. Wykończenie ścian w połysku dodaje eleganckiego wyglądu. Eleganckie stoisko, bez zbędnych dekoracji o prostych geometrycznych kształtach. Na stoisku przewidziano dwie strefy, do rozmów z gośćmi, delikatnie oddzielone ażurowymi ścianami z białymi meblami w kolorystyce całego stoiska. Na ścianach, powieszone zostały podświetlane plansze, prezentujące najważniejsze usługi oferowane przez firmę. Dodatkowo zawieszony został telewizor 65 cali 4K do wyświetlania materiałów multimedialnych w wysokiej rozdzielczości. Ważną rzeczą na stoisku konferencyjnym odwiedzanym przez dużą ilość gości, jest również kantorek, w którym można schować gadżety reklamowe, odzież oraz produkty spożywcze. Na ścianie stoiska zamontowane jest podświetlane logo i wykonane litery 3d.

Takie stoiska konferencyjne dla firm medycznych i farmaceutycznych oferujemy z kompleksową obsługą logistyczną. Zajmujemy się transportem, montażem i demontażem stoiska na wybrane konferencje, a także magazynowaniem stoiska między konferencjami. Zapraszamy do współpracy firmy medyczne przy obsłudze sezonowej konferencji w których chcą brać udział.