Stoiska targowe Dortmund

Zachodni sąsiedzi Polski są światowym liderem pod względem wielkości i liczby organizowanych targów. Co roku w Niemczech odbywa się od 160 do 180 imprez o charakterze międzynarodowym. Uczestniczy w nich ok. 180 tys. wystawców, a odwiedza miliony gości. Jedne z najważniejszych targów odbywają się w Dortmundzie. Miasto to gości m.in. targi artykułów tytoniowych, branży bieliźniarskiej, cukierniczej, optyki okulistycznej, wędkarskie, branży finansowej i ubezpieczeniowej, podróżnicze, minerałów i kamieni szlachetnych, dobrej kuchni i gospodarstwa domowego. Jak wziąć udział w takich targach?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Dortmundzie, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zabudowa stoiska Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Dortmund

Niemieckie targi to miliony zwiedzających, z czego 30% to obcokrajowcy. Targi w Dortmundzie są więc znakomitą okazją, aby zaprezentować produkty i usługi firmom klientom z całego świata. Własne stoiska targowe w Dortmundzie to również możliwość bezpośredniego porozmawiania z potencjalnymi klientami i pielęgnowania relacji z tymi stałymi. Badania TNS Emnid w imieniu AUMA pokazują również, że aż 83% wystawców uważa targi za kluczowe w komunikacji B2B. Inne korzyści z posiadania stoiska wystawienniczego w Dortmundzie to budowanie pozytywnego wizerunku firmy, prezentacja nowych produktów, pozyskiwanie nowych inspiracji, a także obserwacji do późniejszych analiz, podpatrywanie konkurencji, wzrost motywacji i lojalności pracowników.

Stoiska na targi w Dortmundzie

Tysiące wystawców sprawia, że przyciągniecie uwagi odwiedzających targi w Dortmundzie, nie jest łatwe. Chcąc skłonić gości do podejścia i zapoznania się z ekspozycją, trzeba zadbać o właściwą zabudowę wystawienniczą. W praktyce oznacza to, że warto postawi na dużą i rzucającą się w oczy bryłę stoiska np. o intrygującej estetyce. Obowiązkowo powinna być ona spójna z identyfikacją wizualną marki, a także wygodna dla klientów oraz bardzo dobrze oświetlona. Warto zadbać, aby mogli oni wygodnie usiąść i spędzić czas, zapoznając się z ofertą. Oprócz wygody odwiedzającym warto zapewnić właściwą atmosferę, budującą zaufanie i sprawiającą, że klient czuje się ważny i doceniony. Taką zbudować pomoże marketing sensoryczny, który działa na wszystkie doświadczenia zmysłowe konsumenta – słuch, węch, wzrok.

Budowa stoisk targowych w Dortmundzie

Sukces na niemieckich targach pomogą osiągnąć odpowiednio zaprojektowane stoiska targowe. Dortmund, Berlin, Stuttgart czy Lipsk wymagają od klienta dużych pokładów kreatywności, a także znajomości trendów i znajomości niemieckich wymagań co do jakości i bezpieczeństwa. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę, jak wykonać ekspozycję targową na eventy za Odrą. Dla polskich przedsiębiorstw tworzymy nowoczesne zabudowy wyposażone w innowacyjne technologie takie jak ekrany multimedialne, gadżety stymulujące sensorycznie, okulary do wirtualnej rzeczywistości, projektory wyświetlające animacje i wiele innych. Zajmujemy się nie tylko projektem stoiska na targi w Dortmundzie, ale i jego budową, transportem, montażem, demontażem, magazynowaniem.