Stoiska targowe Kolonia

Kolonia (Köln) to kolejne miasto na mapie Niemiec, gdzie odbywają się jedne z najważniejszych targów. Miasto to odwiedzają przede wszystkim firmy działające w branży aranżacji wnętrz, meblowej, spożywczej i przemysłowej. Aby dobrze zaprezentować się na kolońskich targach, potrzebują one odpowiedniej zabudowy wystawienniczej. Na jaką warto postawić?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Kolonii, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zabudowa stoiska Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Kolonia

Typ stoiska na Targi w Kolonii zależy od typu wydarzenia.  Na wydarzenia o mniejszym zasięgu proponujemy stoiska konferencyjne, czyli najmniejsze z dostępnych rodzajów zabudowy targowej. Ich konstrukcja jest prosta i mało skomplikowana. Pozwala na zaprezentowanie podstawowych materiałów promocyjnych takich jak ulotki, foldery i drobne gadżety. W naszej firmie stoiska konferencyjne wyposażane są w lady, stojaki, potykacze, ścianki. Na największe targi w Kolonii taka zabudowa może być jednak nie wystarczająca. Aby wyróżnić się na targach odwiedzanych przez setki tysięcy osób konieczne jest zainwestowanie w zabudowę modułową. Wykonujemy ją z lekkiego aluminium, które jest uzupełniane innymi materiałami oraz innowacyjnymi dodatkami. Stoiska modułowe przyciągają wzrok, budzą zainteresowanie, umożliwiają obsłużenie nawet dużej liczby klientów. Ich zaletą jest również prosty montaż, demontaż, transport i magazynowanie oraz dużo niższa cena niż indywidualnych stoisk stolarskich.

Stoiska na targi w Kolonii

Aby obecność na targach w Kolonii faktycznie przyniosła wymierne efekty, to do wydarzenia należy się odpowiednio przygotować. Jak? Na początek oczywiście ważne jest dopełnienie formalności i zgłoszenie się na targi. Równocześnie należy przemyśleć, jak chce się zaprezentować na evencie. W wybraniu odpowiedniej formy pomóc mogą profesjonalne firmy takie jak nasza, która zbudowała już kilkadziesiąt stoisk na targi w Niemczech. Znając ich specyfikę, charakter, normy i potrzeby niemieckich odbiorców jesteśmy w stanie zaproponować nowatorskie i przyciągające wzrok rozwiązania. Zawsze dostosowane są one nie tylko do charakteru targów, ale także wartości, idei i stylu firmy, a także uwarunkowań branży. Dzięki temu użytkowanie zabudowy jest komfortowe i wygodne.

Budowa stoisk targowych w Kolonii

Większość firm wybierających się na targi do Kolonii skupia się na projekcie zabudowy. Owszem jest on ważny, ale równie istotne jest kompleksowe podejście do przygotowań. Warto zadbać o to, aby na targi wydelegować kompetentne i komunikatywne osoby, które będą godnie reprezentować firmę. Dobrze jest również wcześniej zatroszczyć się o kwestie organizacyjne jak np. montaż stoiska, jego dowóz na miejsce, późniejszy demontaż. Najprostszym, a zarazem najwygodniejszym rozwiązaniem będzie postawienie na firmę, która obejmie markę kompleksową opieką i zapewni wszystkie te usługi.