Stoiska targowe Frankfurt

Frankfurt nad Menem (Frankfurt am Main) stanowi jedną z najważniejszych metropolii finansowych w dzisiejszych czasach, a także niezwykle ważny ośrodek targowy w Europie. Znajduje się tu jeden z największych kompleksów targowych. Targi Messe Frankfurt, które odbywają się w tym miejscu co roku i gromadzą ponad 3 miliony zwiedzających! Bierze w nich udział niemal 70000 wystawców z całego świata- między innymi z branż chemicznych, samochodowych, muzycznych, farmaceutycznych, przemysłowych czy budowlanych.

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi we Frankfurcie, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Stoiska targowe Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Frankfurt

Udział w tak dużym wydarzeniu umożliwia nawiązanie kontaktów biznesowych z ludźmi z całego świata, a także budowanie rozpoznawalności własnej marki. To niezwykła okazja do rozwoju, poznania doświadczeń wystawców z różnych branż, możliwość zaczerpnięcia opinii na temat własnej działalności czy zebrania informacji zarówno od odbiorców usług jak i innych przedsiębiorców działających na tym samym rynku. To także jedna z najbardziej skutecznych metod pozyskiwania nowych klientów. Jednak aby stać się zauważonym, trzeba stworzyć nieprzeciętne i nowoczesne stoisko targowe – jak to zrobić? Poniżej kilka ważnych aspektów, na które należy zwrócić uwagę.

Stoiska na targi we Frankfurcie

Targi Messe Frankfurt gromadzą ogromną ilość wystawców. Pojawia się zatem pytanie: na jakie elementy zwrócić uwagę podczas budowy stoiska targowego, żeby dobrze się zaprezentować i wyróżnić? Przede wszystkim powinniśmy zacząć od tego, do kogo kierujemy nasze usługi lub produkt. Tworząc je, powinniśmy odpowiadać na potrzeby grupy docelowej, do której chcemy dotrzeć. Sprawi to, że dane osoby nie tylko chętniej odwiedzą nasze stoisko, ale też zostaną na dłużej lub zapamiętają samą markę. Kolejnym istotnym krokiem jest wybór doświadczonej i profesjonalnej firmy, która zajmie się odpowiednim przygotowaniem stoiska swojego klienta. Ważne jest, aby korzystać z usług firmy, która działa kompleksowo, dbając o indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dodatkowo warto podążać z duchem czasu i postawić na nowoczesne rozwiązania, nie zapominając przy tym o estetyce i minimalizmie. Kolejnym ważnym elementem podczas planowania budowy stoiska targowego na targi we Frankfurcie jest zapewnienie komfortowego miejsca do rozmów z gośćmi. Tutaj każdy szczegół ma znaczenie! Zawsze trzeba mieć to na uwadze.

W naszej firmie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, troszcząc się o wszelkie potrzeby klientów. Dbamy o dobór odpowiedniej kolorystyki, formy, rozmieszczenia materiałów czy stylistyki, a przy tym wszystkim skupiamy uwagę na myśleniu o konkretnym odbiorcy, wykorzystaniu nowoczesnych technologii i oryginalnej prezentacji produktów. Ponadto tworzymy stoiska wielokrotnego użytku, z możliwością zmiany ustawienia, co znacząco oszczędzi budżet i pozwoli na wybudowanie stoisko w przyszłości w innym miejscu i rozmiarze.

Budowa stoisk targowych we Frankfurcie

Budowa stoiska targowego na targach w Frankfurcie stanowi pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu na danej wystawie. Niezwykle ważne jest odpowiednie wyposażenie, umeblowanie, zastosowanie innowacyjnych technologii, a to wszystko w taki sposób, aby zwracało nie tylko uwagę ludzi odwiedzających targi, ale także, żeby zatrzymywało ich na dłużej przy danym stoisku. Nasza firma jako doświadczona w budowie stoisk na targi i konferencje w Niemczech dokłada wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zabudowy targowe spełniały oczekiwania klientów w 100%. Od samego początku do końca działamy kompleksowo – pomagamy zarówno podczas samego procesu projektu, budowy, poprzez montaż, a także demontaż stoiska jak i jego magazynowanie pomiędzy poszczególnymi eventami. Aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów, oddajemy stoiska do ich dyspozycji nawet do 2 dni przed rozpoczęciem targów, aby mieli wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z elementami stoiska i rozłożenie materiałów.