Stoiska targowe Hanower

Hanower (Hannover) pierwsze branżowe targi gościł w 1947 roku. Od tamtej pory eventy odbywają się w nim regularnie. Co warte zaznaczenia Hanower gości pięć spośród dziesięciu największych imprez targowych na świecie. Polscy przedsiębiorcy mogą brać też udział w szeregu pomniejszych imprez odbywających się w tym niemieckim mieście. Aby jednak móc myśleć o wystawieniu się na targach w Hanowerze, trzeba posiadać stoisko wystawiennicze. Gdzie takie zamówić?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Hanowerze, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Stoiska targowe Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Hanower

Targi branżowe to duże wydarzenia, często organizowane z rozmachem. Każdy z eventów ma swój własny styl i charakter, do którego powinni dostosować się wystawcy. To, dlatego wykonanie stoiska na targi w Hanowerze warto powierzyć firmie znającej specyfikę niemieckich targów. Będzie ona wiedzieć, jakich elementów użyć, aby oferta była dobrze zaprezentowana, a także jakie rozwiązania pozwolą wyróżnić stoiska na tle konkurencji. Polscy przedsiębiorcy szukający kompleksowej usługi, na którą składa się wykonanie stoiska na targi w Hannoverze, jego budowa, transport, montaż, demontaż i magazynowanie po pomoc mogą zwrócić się do nas. Wieloletnia praktyka sprawia, że możemy zaproponować ciekawe i atrakcyjne cenowo rozwiązania na rynku, a jednocześnie pochwalić się znajomością podstaw budowy ekspozycji na targi hanowerskie.

Stoiska na targi w Hanowerze

Udział w branżowych targach to reklama równie skuteczna jak ta w Internecie. Aby jednak przyciągnęła ona klientów, musi być zrobiona na najwyższym poziomie, a także wyróżniać się na tle konkurencji. Jest to o tyle ważne, że hanoverskie targi rok rocznie przyciągają tysiące wystawców. Każdy z nich chce gościom wydarzenia zaproponować coś ciekawego, unikalnego, zainteresować ich i zaangażować. Nie chcąc pozostać w tyle, trzeba więc zapomnieć o stoiskach, gdzie pojawią się jedynie ulotki, firmowe długopisy czy drukowane katalogi. O wiele większy sukces odniesie się z interaktywnym i multimedialnym stoiskiem targowym. Hannover i jego goście docenią przede wszystkim ekspozycje, które będą stawiać na bezpośredni kontakt na linii firma-klient. Oprócz tego stoisko zapewnić powinno rozrywkę i zabawę – taką zagwarantować mogą fotobudki, stanowiska do przeprowadzania eksperymentów, ścianki zdjęciowe, aplikacje z grami, ekrany dotykowe, tablety, telewizory, kody QR. Te elementy wykorzystać można do ciekawego zaprezentowania oferty lub produktów firmy, zastosowania storytellingu w promocji.

Budowa stoisk targowych w Hanowerze

Na targach w Hanoverze tysiące wystawców z całego świata konkuruje o względy odbiorców również designem swojego stoiska. To, dlatego warto pomyśleć o zabudowie w nietypowym kształcie, odznaczających się kolorach. Charakteru doda jej również budujące nastrój oświetlenie, multimedialne elementy, ścianki reklamowe, litery z styroduru, podesty, flagi, potykacze i inne elementy w firmowych barwach.