Stoiska targowe Norynberga

Rokrocznie w Norymberdze w Niemczech odbywają się międzynarodowe targi o wysokiej renomie. Przyciągają one zarówno niemieckich, jak i zagranicznych przedsiębiorców m.in. z Polski. Targi w Norymberdze są świetnym sposobem na nawiązanie współpracy z nowymi kontrahentami handlowymi, pozyskanie nowych klientów, zwiększenie rozpoznawalności marki. Aby jednak móc realizować te cele przedsiębiorstwo musi się do nich odpowiednio przygotować. Jednym z najważniejszych etapów jest stworzenie stoiska wystawienniczego. Jakie ono powinno być?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Norynberdze, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Stoiska targowe Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Stoiska na targi w Norynberdze

Targi w Norymberdze należą do jednych z największych na świecie. Gromadzą ponad 30 tysięcy wystawców i przyciągają ponad 1,5 miliona osób odwiedzających rocznie. Dla przedsiębiorcy oznacza to, że dają mu one szerokie możliwości pozyskania nowych klientów, a jednocześnie wymagają, aby umiał wyróżnić się na tle konkurencji. Stoisko targowe, jakim będzie się promował przedsiębiorca, musi więc być oryginalne i przyciągające wzrok. W Norymberdze nikogo już nie dziwi zabudowa w nietypowych kształtach np. łuku czy fali – w XXIw potrzebne jest o wiele więcej. Po nowoczesne i innowacyjne projekty stoisk przedsiębiorcy wystawiający się w Norymberdze mogą zgłosić się do naszej firmy. Firma ta przygotuje ciekawe i nowatorskie projekty stoisk zarówno na targi przetwórstwa BIOFAC, jak i targi zabawek czy automatyki przemysłowej. Bogate doświadczenie pozwala nam proponować zabudowę dopasowaną do specyfiki eventów organizowanych w Niemczech, dopasowanych do potrzeb branży, a także przyciągających wzrok.

Budowa stoisk targowych w Norynberdze

Nasza firma specjalizująca się w budowie stoisk modułowych inaczej nazywanych systemowymi. Nad innymi konstrukcjami mają one przewagę pod względem kreatywności aranżacji, wagi, mobilności. Ich ważną zaletą jest również to, że można je wykorzystać nie tylko w czasie jednego eventu, ale i na kolejnych. Złożone i odpowiednio magazynowane nie niszczeją i nie ulegają uszkodzeniom. Stoiska modułowe można wyposażyć w innowacyjne dodatki i gadżety, które pomogą ciekawie promować firmę czy produkt. Oprócz tak oczywistych elementów jak stojaki, potykacze, roll – upy ich częścią mogą być interaktywne ściany i podłogi, totemy, fotobudki, dodatkowe ekrany, kioski multimedialne, interaktywne prezentacje, elementy rozszerzonej rzeczywistości i wiele innych. Oprócz wyposażenia stoiska modułowe to te wyróżniające się designem. Wykonać można je w każdej kolorystyce, tak aby były zgodne z identyfikacją wizualną marki, a także budować na nich nastrój, grając oświetleniem, kształtem, ściankami działowymi.