Stoiska targowe Lipsk

Tradycja branżowych targów w Lipsku sięga 1895 roku. W okresie NRD były one tymi najważniejszymi po drugiej stronie muru. Dziś nadal targi w Lipsku to jedne z tych najwyższych i najważniejszych nie tylko w samych Niemczech, ale i na świecie. Ich bogata tradycja sprawia, że wystawiają się na nich renomowane i uznane marki, a odwiedza je miliony osób. Rocznie w Lipsku odbywa się ponad 40 imprez wystawienniczych, 100 kongresów oraz wiele pomniejszych eventów i wydarzeń około biznesowych. We wszystkich tych wydarzeniach udział bierze ok. 1,2 miliona osób z całego świata (jako goście). Popularność Lipska jako miejsca targów sprawia, że konkurencja wśród wystawców jest ogromna. Jak ją pokonać?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Lipsku, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Stoiska targowe Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Lipsk

Każda firma wystawiająca się na targach w Lipsku musi posiadać własne stoisko. To ono będzie promować markę, produkt, to ono ma kusić do podejścia i zapoznania się z ofertą. Zaprojektowanie, późniejsza budowa i montaż zabudowy nie są jednak proste, chcąc więc profesjonalnie i perfekcyjnie zaprezentować się na targach w Lipsku, warto skorzystać z pomocy takich firm jak my. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć zabudowę targową dopasowaną do specyfiki niemieckich targów, a także każdej branży.

Stoiska na targi w Lipsku

Znajomość najnowszych trendów umożliwia natomiast zaprojektowanie zabudowy targowej, która przyciągnie wzrok, wzbudzi zainteresowanie i zachęci do odwiedzenia. Firma taka jak my będzie wiedzieć jak zaprojektować przestrzeń, tak aby znalazło się na niej miejsce i na zabawę, i na prezentacje oferty, i na prywatne rozmowy z klientami. Doświadczenie pozwoli także wdrożyć nowoczesne rozwiązania takie jak kioski multimedialne, interaktywne prezentacje, podłogi, ściany, wielkoformatowe ekrany, tablice LCD, stojaki i potykacze na gadżety reklamowe, trójwymiarowe elementy identyfikacji wizualnej, wirtualna rzeczywistość.

Budowa stoisk targowych w Lipsku

Każda firma wystawiająca się na targach w Lipsku chce zaprezentować się jak najlepiej. Musi jednak pamiętać, że sposób jej prezentacji powinien być dopasowany do filozofii marki, jej charakteru, wartości, produktów/usług, które promuje i sprzedaje, bardzo ważne jest również, aby stoisko reklamowe odpowiadało specyfice branży oraz samego wydarzenia. To, dlatego tak ważne jest powierzenie jego budowy firmie, która do projektu i jego realizacji podchodzi indywidualnie – na spotkaniach omawia założenia i szczegóły z klientem, a także wszystkie działania podejmuje po uzgodnieniu z nim. Spersonalizowane stoisko na targi w Lipsku to najlepszy sposób na pokazanie wartości i zalet firmy, przedstawienie jej najlepszych cech, wyróżnienie się pośród konkurencji, a także wrócenie z Saksonii z kilkoma nowymi klientami.