Stoiska targowe Holandia

Czas targów branżowych w Holandii to znakomity moment do zaprezentowania się klientom i kontrahentom. Na takie wydarzenia jak targi Czystości i Higieny, przemysłu drzewnego czy maszynowe rokrocznie przybywa tysiące odwiedzających. Jest to więc doskonała okazja, aby nawiązać nowe współprace, zdobyć klientów, zbudować autorytet w branży. Jak to jednak zrobić? Jaki jest przepis na sukces na targach w Holandii?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Holandii, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Holandia

Każdy wystawca na targach otrzymuje niedużą przestrzeń do zaprezentowania swojej firmy i oferty. Ze względu na jej niewielki metraż budowa stoisk targowych w Holandii często sprowadza się do aranżacji prostych boksów. Te niestety nie przyciągają wzroku odwiedzających – giną w tłumie i zostają pominięte. Jednak nawet na niewielkiej przestrzeni można stworzyć konstrukcje przyciągające uwagę i zaskakujące funkcjonalnością. Takie stoiska są gwarancją odwiedzin gości targów. Zaprojektowaniem i wykonaniem stoisk targowych na targi w Holandii zajmuje się nasza firma. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej wykonywać systemy wystawiennicze dla różnych branż, a także konstrukcje o nietypowym wzornictwie. Stworzone przez nas stoiska wystawiennicze to gwarancja przyciągnięcia klientów i zainteresowania ich promowanymi usługami.

Stoiska na targi w Holandii

Holandia to jeden z najdynamiczniejszych krajów Europy. Liczne wydarzenia branżowe, które odbywają się w stolicy Niderlandów, przyciągają tysiące odwiedzających, a także wystawców. Decydując się więc na udział w takim evencie, musisz mieć pewność, że pokażesz się z jak najlepszej strony. Pod względem estetycznym konstrukcja powinna być więc idealna. Taka będzie ta uwzględniająca kolory marki i jej ogólny branding. Nie bez znaczenia będzie wykorzystanie przy budowie innowacyjnych rozwiązań. Wygląd stoisk targowych w Holandii uatrakcyjnić mogą m.in. dotykowe ekrany, flagi, potykacze, trójwymiarowe litery i inne elementy 3D, interaktywna podłoga lub ściany, fotobudki, niestandardowe oświetlenie, standy, wyspy reklamowe, bary eventowe czy postumenty. Stoisko targowe może wykorzystywać wszystkie lub tylko kilka z wymienionych elementów.

Budowa stoisk targowych w Holandii

Stoisko targowe Twojej firmy powinno być nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. W praktyce oznacza to, że osoby obsługujące muszą łatwo się po nim poruszać, a goście odnaleźć informacje, po które przyszli. Równie ważne jest, aby było ono dopasowane do specyfiki branży i charakteru prowadzonej działalności, profilu klienta i jego oczekiwań. Funkcjonalność stoisk targowych przejawia się również w tym, że spełniają one oczekiwania i potrzeby kampanii promocyjnych. Jedne będą więc zapewniać przestrzeń do rozmów z klientami, inne zaoferują multimedialne, dotykowe ekrany pozwalające zapoznać się kontrahentom z promowaną ofertą.

Połączenie estetyki i funkcjonalności to klucz do sukcesu stoisk targowych. Wystawiając się w Holandii lub innych krajach niderlandzkich warto zapoznać się z naszą ofertą. Kompleksowa usługa, którą oferuje, nie tylko zapewnia zaprojektowanie i wykonania zabudowy na targi w Holandii, ale i dowóz na miejsce wydarzenia, montaż, demontaż i opcjonalnie późniejsze magazynowanie.