Stoiska targowe Amsterdam

Branżowe targi w Amsterdamie to wydarzenia, które przyciągają wiele osób, które mogą być potencjalnymi klientami lub partnerami biznesowymi. Firmy decydujące się na udział w wydarzeniach branżowych w stolicy Niderlandów muszą się dobrze do nich przygotować. Chcąc się wyróżnić przede wszystkim muszą skupić się na stworzeniu zapadającego w pamięć i budzącego zainteresowanie stoiska targowego. Komu zlecić budowę nowoczesnego stoiska targowego w Amsterdamie?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Amsterdamie, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Amsterdam

Oferowana przez nas zabudowa targowa to nowoczesne i innowacyjne projekty. Opierają się na zastosowaniu np. rozwiązań technologicznych takich jak interaktywne podłogi i ściany, ekrany LCD, tablety, telewizory na wysięgnikach, elementy rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości, kody QR, panele dotykowe, stanowiska do samodzielnego przeprowadzania eksperymentów, zestawy audio z słuchawkami.
Rolą tych rozwiązań jest zaciekawić i pobudzić zmysły, a także zachęcić do aktywności odwiedzających stoiska targowe. Amsterdam daje wiele możliwości zaprezentowania takiej zabudowy i trafienia z nią do swojej grupy docelowej klientów. Interaktywna zabudowa sprawdzi się na targach czystości i higieny IOT Tech Expo Europa, AI & Big Data Expo Europe, targach stomatologicznych, sprzętu morskiego i wielu innych. Stoiska, które przyciągną wzrok dla polskich przedsiębiorców zaprojektować i zbudować może nasza firma.

Stoiska na targi w Amsterdamie

Nie ma jednego szablonu wyglądu stoisk targowych. Konstrukcja tworzona przez naszą firmę może mieć różne rozmiary, kształty, rozwiązania. Modnym wyborem będzie zabudowa okrągła lub w formie fali. Stoiska targowe przyciągające wzrok to również te z trójwymiarowymi literami i niestandardowym oświetleniem. Najważniejsze jednak, aby były one zgodne z identyfikacją wizualną firmy, a także jej potrzebami – na to kładziemy największy nacisk przy projektowaniu zabudowy targowej na targi w Amsterdamie. Wykonanie projektu poprzedzone jest rozmową o potrzebach i zapoznaniem się z indywidualnymi wytycznymi klienta. Dzięki temu stoisko może odpowiednio wyeksponować ofertę marki i zaciekawić nią.

Budowa stoisk targowych w Amsterdamie

System wystawienniczy, który daje największe możliwości w zakresie budowy interaktywnych i nowoczesnych stoisk to system modułowy. Z jego pomocą można zbudować ekspozycje dla branży turystycznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, sportowej i fitness, medycznej i wielu innych. Stoiska modułowe wyróżniają się dużą mobilnością, łatwością montażu i demontażu, a także dają możliwość ponownego wykorzystanie ekspozycji przy okazji innych targów. Decydując się na budowę stoiska z nami przedsiębiorca otrzymuje nie tylko projekt zabudowy, ale i jego profesjonalne wykonanie, transport na miejsce wydarzenia, montaż, demontaż i opcjonalne magazynowanie. Na życzenie klienta zajmujemy się też obsługą techniczną stoiska w czasie targów w Amsterdamie.