Stoiska targowe Rotterdam

Bez względu na to, czy na branżowych targach w Rotterdamie zarezerwowało się małą, czy dużą przestrzeń, trzeba zatroszczyć się o stoisko targowe. Jest ono głównym orężem marketingowym na eventach. Jego zadaniem jest przyciągać wzrok i wzbudzać zainteresowanie odwiedzających. Jak w pełni wykorzystać potencjał zabudowy targowej w Rotterdamie?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Rotterdamie, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Rotterdam

Nieustanny rozwój i zmieniające się trendy, a także oczekiwania klientów sprawiają, że aby zainteresować, przyciągnąć wzrok i wyróżnić się na tle konkurencji w czasie targów trzeba mocno się postarać. Obecnie na topie są stoiska targowe, które nie tylko pomagają w estetyczny sposób przedstawić ofertę, ale i zapewniają rozrywkę odwiedzającym. Nie bez znaczenia jest również element zaskoczenia, który będzie wzbudzał emocje i pozwoli na długo zapamiętać ekspozycje. Wykorzystanie wymienionych powyżej elementów umożliwiają modułowe stoiska targowe. Rotterdam jest miastem, w którym często się je wykorzystuje, bowiem oprócz estetyki i funkcjonalności proponują one coś jeszcze – przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Raz stworzoną ekspozycję można więc wykorzystać za rok na kolejnym evencie lub też na wydarzeniu organizowanym w innym mieście.

Stoiska wystawiennicze w Rotterdamie

Modułowe stoiska targowe to szereg możliwości i gwarancja zastosowania najnowszych rozwiązań. Wśród takich wymienia się interaktywne tablety. Ekrany LED, systemy dźwiękowe, ekrany dotykowe, telewizory, interaktywne ściany i podłogi, elementy wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, bary i lady eventowe i wiele innych. Nowoczesne elementy multimedialne odwiedzającym zapewnią zabawę, natomiast firmie pozwolą w ciekawy sposób przedstawić ofertę np. poprzez wykorzystanie contentu wideo czy kodów QR.

Stoiska na targi w Rotterdamie

Projektowanie stoisk targowych to odpowiedzialne zadanie, które wymaga wszechstronnej wiedzy, doświadczenia, znajomości aktualnych trendów. Przedsiębiorstwa, które chcą osiągnąć sukces na targach w Rotterdamie, powinny więc po pomoc zgłosić się do profesjonalistów. Specjalistyczną pomoc otrzymają w naszej firmie. Od lat zajmuje się ona projektowaniem stoisk targowych na polskie i zagraniczne wydarzenia branżowe. W czasie tworzenia ekspozycji stawiamy na oryginalność, jednocześnie nie zapominając przy tym o sprawdzonych, funkcjonalnych rozwiązaniach. Pozwala to stworzyć zabudowę targową wszechstronnie promującą markę.

Budowa stoisk targowych w Rotterdamie

Tworzymy stoiska wystawiennicze dopasowane do potrzeb i zgodnie z indywidualnymi potrzebami przedsiębiorstwa. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że w pełni wykorzysta jego potencjał. Stoiska budowane są pod indywidualne projekty. Klientów, którzy mają wątpliwości jak ma wyglądać zabudowa targowa w Rotterdamie wspieramy w zakresie opracowania projektów. Zaproponować możemy prostą zabudowę lub tą bardziej skomplikowaną np. stoiska z podwieszeniem. Stworzone projekty za pomocą doświadczonej ekipy przenosimy do rzeczywistościbudując je, transportując i montując na targach w Rotterdamie.