Stoiska targowe Anglia

Uczestnictwo w targach w Wielkiej Brytanii daje każdemu przedsiębiorcy możliwość reklamowania swoich produktów i usług, a także nawiązywania kontaktów handlowych i biznesowych. Aby jednak dobrze wypaść na angielskich targach, konieczne jest odpowiednie przygotowanie i zaprezentowanie się na evencie. Jak to zrobić? O czym pamiętać?

Zabudowa stoisk targowych Anglia

Podjęcie decyzji o udziale w targach w Wielkiej Brytanii to dla każdej firmy duże wydarzenie i długie tygodnie przygotowań. Zaczynają się one od tego, aby wybrać wydarzenia dopasowane do branży i specyfiki marki. Kolejne kroki to zarezerwowanie biletów na event, dostarczenie organizatorom dokumentacji, a następnie zorganizowanie i zarezerwowanie noclegów i transportu dla pracowników firmy. Kroki te są niezwykle ważne, ale równie istotne będzie zaplanowanie i stworzenie zabudowy stoiska targowego pod targi w Anglii. Po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE, transport oraz budowa stoiska na ich terenie znacznie się skomplikowała i powinno się ją zaplanować na kilka miesięcy wcześniej.

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Anglii, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Stoiska wystawiennicze w Anglii

Stoisko targowe to podstawa każdej firmy chcącej wystawiać się na targach, eventach, konferencjach. Jest ono zaaranżowaną przestrzenią (jej wielkość wydzielona jest na podstawie umowy z organizatorem) danego wystawcy na hali targowej lub w innym miejscu, gdzie odbywa się wydarzenie. Stoiska targowe często nazywane są wystawienniczymi.  Ich zadaniem jest promocja marki, stworzenie przestrzeni do spotkań, wymiany doświadczeń, bezpośredniego spotkania z klientami/kontrahentami. Aby jednak do stoiska uczestnicy targów podeszli musi ono się wyróżniać. Jego sukces zależy głównie od dekoracji oraz usytuowania względem innych stanowisk, oraz od typu zabudowy. Jest to szczególnie ważne w przypadku stoisk targowych w Wielkiej Brytanii. Dlaczego?
Rynek angielski stanowi jeden z głównych regionów eksportu i importu. Na targi organizowane w tym regionie świata co roku przybywa duża liczba wystawców, nie brakuje też odwiedzających. Wśród setek, a nawet tysięcy mniej lub ciekawszych wizualnie stoisk, warto posiadać to, które będzie przyciągać wzrok odwiedzających, zachęcać do podejścia i interakcji.

Stoiska na targi w Anglii

Stoiska wystawiennicze mogą się znacznie do siebie różnić – wielkością, wyposażeniem, materiałem wykonania, zastosowanymi technologiami, celem i zadaniami. Chcą wybrać optymalną opcję dla własnej marki, warto zadanie zaprojektowania i stworzenia stoiska powierzyć profesjonalistom z naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie pomoże im w dobraniu najlepszej formy zabudowy – takiej, która będzie wpisywać się w charakter marki i jej branding, odpowiadać aktualnym kampaniom marketingowym i działalności firmy. Stworzymy też stoisko wystawiennicze odpowiadające specyfice targów organizowanych na terenie Wysp.

Budowa stoisk targowych w Anglii

U nas zamówić możesz zarówno proste stoisko targowe, jak i bardziej rozbudowane, w których nie zabraknie najnowszych rozwiązań takich jak elementy multimedialne i świetlne, fotobudka, przestrzenne napisy i wiele innych. Topowym produktem naszej firmy są stoiska modułowe, wyróżniające się stosunkowo prostym i szybkim montażem oraz demontażem, ekonomicznością, możliwością wielokrotnego wykorzystania, a także wysoką estetyką. W ramach stoisk modułowych możemy – w zależności od potrzeb firmy – stworzyć stoiska wyspowe, jedno-, dwu- lub trzystronnie otwarte.