Stoiska targowe Londyn

Londyn to jedna z największych i najprężniejszych metropolii na świecie. Niemal co chwilę odbywają się tu wydarzenia, w których uczestniczy tysiące przedsiębiorców, klientów, kontrahentów. Jednymi z najsłynniejszych eventów są, chociażby wrześniowe targi zabawek czy targi motoryzacji, przemysłu obronnego oraz mody. Na te wydarzenia co roku wybiera się wiele polskich firm. Jak jednak mają one wyróżnić się z tłumu innych wystawców? Co zrobić, aby odnieść sukces na branżowych targach w Londynie?

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Londynie, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Londyn

Bez względu na to, jaki jest cel udziału firmy w targach branżowych, musi ona posiadać własne stoisko wystawiennicze. Jego stworzenie nie jest jednak prostym zadaniem. Dziś stoiska targowe w Londynie to nie tylko cztery ściany i gablota z ulotkami. Aby przyciągnąć wzrok klientów i kontrahentów potrzeba o wiele więcej. Postawić więc można na oryginalną kubaturę np. stoisko okrągłe, w kształcie fali itp. Wyróżnikiem nowoczesnej zabudowy są też elementy dodatkowe takie jak np. interaktywne, dotykowe ekrany, elementy 3D, rozszerzona rzeczywistość, przestrzenne napisy, fotobudki, flagi reklamowe, podświetlane kasetony/ścianki/sufity, kioski multimedialne, interaktywne podłogi i ściany, prezentacje, tablice LCD, wielkoformatowe wyświetlacze i wiele innych. Takie stoiska wystawiennicze tworzy nasza firma. Współpracujemy z przedsiębiorstwami działającymi w wielu branżach a także wystawiającymi się na targach w całej Europie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam planować i wykonywać zabudowę skrojoną pod potrzeby marki, a także charakterystykę targów. Londyn pod tym względem jest bowiem niezwykle wymagający. Tysiące wystawców i miliony odwiedzających sprawiają, że każda firma chcąca osiągnąć sukces musi się wyróżnić, zaproponować coś nowego i innowacyjnego.

Stoiska na targi w Londynie

Udział w targach w Londynie oznacza nie tylko konieczność zakupu stoiska targowego, ale także dowiezienie go na miejsce, rozłożenie, a później demontaż. Chcąc mieć pewność, że zabudowa będzie gotowa w odpowiednim czasie, a także wszystkie jej elementy będą działać, warto skorzystać z kompleksowej oferty naszej firmy. W zakres jej działań wchodzi zarówno optymalne zaplanowanie stoiska, jak i jego wykonanie, transport, montaż, demontaż i późniejsze magazynowanie. Jest to o tyle ważne, że po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE formalności z przewozem stoiska do UK i jego budową są o wiele trudniejsze. Wykonywane przez nas stoiska modułowe można wykorzystywać więcej niż raz – mogą więc one posłużyć na kolejnych barażowych eventach. Zaletą stoisk modułowych nie jest jednak tylko możliwość wielokrotnego użytku, ale także ekonomiczność, atrakcyjna cena, łatwy i szybki montaż oraz wysoka estetyka. Modułowe stoiska wystawiennicze umożliwiają stworzenie kompleksowej wystawy w bardzo krótkim czasie.

Budowa stoisk targowych w Londynie

Firmy zainteresowane pomocą w stworzeniu ekspozycji na targi w Londynie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także przeprowadzimy przez cały proces budowy stoiska targowego w Londynie.