Stoiska targowe Kraków

Jeszcze kilka lat temu targi były miejscem do nawiązywania relacji handlowych. Przedsiębiorcy udawali się na nie wyposażeni w gadżety firmowe oraz ulotki reklamowe. Dziś na stoiska targowe z materiałami reklamowymi nikt nie zwraca uwagi. Szybko lądują one w koszach, a marki je rozdające nie zostają zapamiętane. Wynika to z tego, że zwiedzający targi w Krakowie czy innych miastach otoczeni są wieloma bodźcami, a przykucie ich uwagi i zatrzymanie jej jest nie lada wyzwaniem. Na szczęście z pomocą przychodzą kreatywne stoiska targowe. Czym się one wyróżniają?

Budowa stoisk targowych Kraków

stoisko na targi w krakowieJak podaje Exhibitor Magazine, 84% zwiedzających rekomenduje dalej firmy lub produkty prezentowane na targach. Najczęściej polecenia dotyczą sektora medycznego, nowych technologii i rozwiązań. Targi skupiające przedsiębiorców z tych obszarów działalności często odbywają się w stolicy małopolski – Krakowie. To, dlatego chcąc wystawiać się w grodzie Kraka, koniecznie należy zadbać o stoisko targowe, które zostanie zauważone i zapamiętane. Minęły już jednak czasy, kiedy takim jest ekspozycja z ulotkami, długopisami i smyczami z logo marki.  W XXI wieku uczestnicy targów oczekują o wiele więcej.

Zabudowa targowa Kraków

zabudowy targowe krakowTo, co od razu rzuca się w oczy uczestnikom targów, jest design (wygląd) stoiska. Projektując je, nie można więc pominąć tego elementu. Szukając wyróżników, warto postawić na kubaturę inną niż klasyczny prostokąt. Modne stoiska targowe budowane na targi w Krakowie to te tworzone np. na kształcie okręgu, fali (WAWE) lub łuku (CIRCLE). Taka forma nadaje ekspozycji dynamizmu i futurystycznego charakteru.  W nowoczesnych stoiskach targowych spotkać można również ścianki działowe, które pozwalają na wydzielenie stref np. promocji, kącika eksperckiego czy degustacyjnego. Przy budowie stoiska targowego nie można również pominąć oświetlenia, które doda klimatu ekspozycji. Nasza firma w stoiskach wystawienniczych na targi w Krakowie wykorzystuje też ekrany LCD wyświetlające spoty promocyjne lub informacyjne potykacze, tablice informacyjne, stojaki, podesty itp.

Stoisko targowe na targi w Krakowie

stoiska targowe krakow expoExposystemy specjalizuje się w budowie modułowych stoisk targowych w Krakowie. Ten typ jest obecnie jednym z najpopularniejszych. Do ich budowy zachęcają możliwości konstrukcyjne, które umożliwiają uzyskanie pokaźnych przestrzeni wystawienniczych. Zazwyczaj systemowe stoiska targowe w Krakowie liczą sobie ok. 2-3 metry wysokości – mogą być też większe. Dodatkowo aluminiowa struktura daje możliwość zamocowania ścian z płyt. Ich rodzaj i wygląd zależą tylko od pomysłowości działu kreatywnego. Można zdecydować się na minimalizm i jednolity kolor ścianek lub wręcz odwrotnie – postawić na bogactwo wzorów. Efekt przepychu osiągamy poprzez zastosowanie specjalnych folii. Popularność stoisk modułowych wynika również z łatwości montażu i demontażu, niższej ceny oraz możliwości ich ponownego wykorzystania. W zbudowaniu stoiska targowego, zaplanowaniu jego wyglądu i atrakcji, a także późniejszym złożeniu pomoże nasza firma. Na życzenie klientów podejmujemy się również magazynowania elementów ekspozycji, wykonujemy litery przestrzenne ze styroduru oraz podświetlane.