Stoiska targowe Katowice

Katowice to miasto, w którym odbywa się wiele targów i konferencji branżowych. Szacuje się, że w stolicy województwa śląskiego odbywa się rocznie ponad 300 imprez branżowych. Biorą w nich udział firmy z Polski i zagranicy. Katowickie targi odwiedza nawet ćwierć miliona osób. Walka o ich uwagę jest zacięta. Firmy stawiają więc na kreatywne i pomysłowe zaprezentowanie swojej oferty. Jakie rozwiązania się sprawdzają? Które stoiska odwiedzane są najczęściej?

Budowa stoisk targowych Katowice

budowa stoisk targowych katowiceNa przyciągnięcie uwagi i zainteresowanie swoją ofertą ma się zaledwie kilka sekund. Wynika to z tego, że ilość bodźców na targach branżowych jest bardzo duża. Nic więc dziwnego, że nieciekawe stoiska i ekspozycje są omijane i szybko zapominane. Chcąc więc trafić do klientów, trzeba się wyróżnić. W tym pomagają modułowe stoiska targowe. Umożliwiają one kreatywną aranżację dla przedsiębiorców z różnych branż. Stoisko targowe i wystawiennicze w naszej firmie wybierają brandy działające w sektorze kosmetycznym, wellness, sportowym i fitness, motoryzacyjnym, budowlanym i wielu innych. Tworząc je, dbamy o to, aby zawsze były one zbudowane według indywidualnego projektu, odpowiadały potrzebom marki oraz specyfice branży.

Wykonuje się je z konstrukcji opartych na profilach lub ramach aluminiowanych, które wypełnione są grafiką drukowaną, naklejaną na pleksi, PCV lub drukowaną na tkaninie. Taka konstrukcja sprawia, że stoiska targowe są praktyczne i funkcjonalne, a także dają duże możliwości aranżacyjne i odpowiadają specyfice wielu branż.

Zabudowa targowa Katowice

nowoczesna zabudowa targowa katowiceStoiska targowe w Katowicach to te typu stolarskiego oraz systemowego. Te pierwsze wybierane są przez marki, które potrzebują dużej przestrzeni wystawienniczej, a także oczekują najbardziej nowatorskich rozwiązań. Ich wadą jest jednak cena oraz duże trudności z budową, późniejszym demontażem i magazynowaniem. Takich problemów nie stwarzają natomiast stoiska modułowe, które są najczęściej budowanymi na katowickich targach.

Stoisko targowe na targi w Katowicach

stoiska targowe katowiceOd wyglądu stoiska zależy, czy przyciągnie ono wzrok odwiedzających targi, czy też nie. To, dlatego budując stoisko targowe, bardzo ważne jest zadbanie o odpowiedni design. Podstawą jest stworzenie przestrzeni spójnej, harmonijnej, a także zgodnej z identyfikacją wizualną firmy. W jednym stylu i charakterze powinny być utrzymane zarówno elementy wystawiennicze, jak i reklamowe.

Na design stoiska targowego składają się również jego możliwości prezentowania produktu. Potykacze, stojaki reklamowe, totemy informacyjne, infokioski, interaktywne ekrany, bary i stoły prezentacyjne, interaktywne podłogi, ekrany mgłowe, hologramy, litery przestrzenne to tylko niektóre z możliwości, jakie proponujemy w naszej firmie. Elementy te pozwalają stworzyć stoiska targowe wyróżniające się na tle innych, budzące zainteresowanie i godne zapamiętania.

Stoisko wystawiennicze w Katowicach powinno być ciekawe, spójne, funkcjonalne. Takie będzie najlepszą wizytówką każdej firmy. Aby prezentowało się ono odpowiednio, jego budowę najlepiej powierzyć profesjonalistom. Kompleksowo zadbają o jego stworzenie, a także późniejszy demontaż i magazynowanie.