Stoiska targowe Gdańsk

Uczestnictwo w targach, wystawach i konferencjach branżowych to jedna z popularniejszych, a przy tym bardzo skuteczny sposób reklamowania własnej firmy. Targi to także możliwość szybkiego rozeznania konkurencji. Warto jednak pamiętać, że jednym z warunków uczestnictwa w targach w Gdańsku jest posiadanie stoiska na targi. Jego przygotowanie najlepiej powierzyć profesjonalistom. W czym mogą oni pomóc?

Budowa stoisk targowych Gdańsk

stoiska targowe gdanskStoisko targowe to najważniejsza wizytówka firmy na targach. Powinno ono być wygodne, komfortowe, praktyczne, a jednocześnie na tyle interesujące, aby zachęcić do odwiedzenia uczestników eventu. Takie stoiska targowe właśnie budujemy. Projektując je, bazujemy na najnowszych trendach, modach i rozwiązaniach. Stąd też przedsiębiorcy szukający profesjonalistów do budowy stoisk targowych w Gdańsku wśród naszych propozycji znajdą przede wszystkim modele modułowe. Charakteryzują się one dużą mobilnością, ciekawymi możliwościami aranżacyjnymi, łatwością montażu i demontażu, atrakcyjną ceną, a także szansą na ponowne wykorzystanie ekspozycji przy okazji innych targów, dzięki czemu jesteśmy w stanie znacząco ograniczyć koszty na kolejnych targach.

Zabudowa targowa Gdańsk

stoiska targowe w gdanskuPrzygotowanie do targów to czasochłonny i trudny proces. Aby odciążyć naszych klientów budową stoiska targowego zajmujemy się kompleksowo. Nasza współpraca zaczyna się już na etapie planowania ekspozycji. Proponowane rozwiązania dopasowujemy do potrzeb marki i specyfiki branży, a także reklamowanego produktu. Czerpiemy z najlepszych doświadczeń, jednocześnie nie pomijając nowoczesnych rozwiązań takich jak przestrzenne napisy, nietypowe kubatury stoisk, klimatyczne oświetlenie, flagi reklamowe i windery, stojaki wystawowe, ścianki, potykacze, interaktywne ekrany/podłogi, litery ze styroduru. Wszystkie te elementy wykorzystujemy przy budowie stoisk targowych w Gdańsku. Nasza praca obejmuje również montaż ekspozycji na miejscu wystawy i późniejszą częściową obsługę techniczną. Po zakończeniu wydarzenia demontujemy stoisko, a na życzenie możemy zająć się magazynowaniem stoiska targowego.

Dla kogo są stoiska systemowe?

stoisko na targi w gdanskuModułowe stoiska targowe to dobre rozwiązanie dla firm z każdej branży i każdej wielkości. Stosowane przez nas systemy mają szeroki zakres zastosowania. Można z nich zbudować przestrzeń do ekspozycji dla branży kosmetycznej, sportowej i fitness, turystycznej, motoryzacyjnej i wielu innych. W zależności od branży wygląd i funkcjonalności dopasowywane są indywidualnie. Budując stoiska targowe, dajemy możliwość nie tylko prezentacji produktu, ale i bezpośredniej interakcji z klientem.

Stoisko targowe na targi w Gdańsku

Nasze stoiska targowe budujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, jeśli poszukujesz stoiska targowego w Gdańsku, pomożemy też, jeśli bierzesz udział w konferencjach branżowych w Katowicach, Rzeszowie, Poznaniu czy Warszawie. Nasze doświadczenie pozwala nam również budować stoiska na zagraniczne targi m.in. w Niemczech.