Stoiska targowe Rzeszów

Międzynarodowe Targi w Rzeszowie to miejsce spotkania branż takich jak edukacyjna, budowlana czy ślubna. Każde z takich spotkań odwiedzane jest przez tysiące osób, nie brakuje też wystawców chcących zaprezentować swoją ofertę w Rzeszowie. Uczestnictwo w rzeszowskich targach to bowiem jedna z najlepszych możliwości zareklamowania własnej firmy. Aby jednak reklama trafiła do odbiorców i została zapamiętana, musi być przedstawiona w kreatywny sposób. Właśnie w tym pomagamy budując nasze stoisko targowe. Jak je stworzymy?

Budowa stoisk targowych Rzeszów

stoisko targowe rzeszow expoKażda marka, która wystawia się na targach branżowych, powinna zadbać o właściwą prezentację swojej oferty. Tą na wydarzeniach typu targi, wystawy, zjazdy, konferencje przedstawia się na stoiskach targowych. Wielu przedsiębiorców wybierających się na targi po raz pierwszy, próbuje ekspozycje przygotować samodzielnie. Nie jest to jednak najlepszy pomysł. Samodzielne wykreowanie ciekawej, a jednocześnie profesjonalnej zabudowy targowej jest bardzo ciężką sztuką. To, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów takich jak my. Nasza oferta obejmuje kompleksową budowę stoisk targowych w Rzeszowie. W zakres współpracy wchodzi zarówno zaplanowanie wyglądu ekspozycji, jak i jej budowa, montaż, demontaż, a często też magazynowanie. Wspieramy również przedsiębiorców w zakresie kreatywnego zaangażowania stoiska targowego w Rzeszowie, wykorzystania jego potencjału, aranżacji, konsultujemy autorskie pomysły. Dzięki temu, że na bieżąco śledzimy trendy, pomożemy stworzyć nowoczesne, modne, a przy tym funkcjonalne stoisko na targi w Rzeszowie.

Zabudowa targowa Rzeszów

blankBudowa stoiska targowego to nie bułka z masłem. Aby spełniło swoją podstawową rolę, czyli promowało produkt, powinno zawierać odpowiednie elementy konstrukcyjne. To, jakie one będą, w dużej mierze uzależnione jest od branży. W wyborze tych właściwych pomożemy MY. W czasie ich wskazywania bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz najnowszych trendach w branży wystawienniczej. Przede wszystkim skupiamy się na tym, aby prezentacja produktu była jak najatrakcyjniejsza, kiedy natomiast nie ma możliwości fizycznego pokazania towaru, przygotujemy takie elementy budowy stoiska targowego, które pozwolą na kreatywne zaprezentowanie materiałów promocyjnych. Na naszych stoiskach targowych znajduje się więc o wiele więcej niż tylko roll-up czy stojaki na ulotki. Kolejną rzeczą, na którą zwracamy uwagę to zaprezentowanie brandu tak, aby pozostał na długo w pamięci. W ciekawy sposób eksponujemy więc logo marki czy hasło przewodnie np. w postaci liter 3d.

Stoiska targowe z interaktywnymi elementami

W XXI wieku dwustronna komunikacja to podstawa dobrego marketingu. To, dlatego wśród naszych propozycji nie może zabraknąć stoisk targowych interaktywnych. Pozwalają one nawiązać więź z marką, budują do niej zaufanie, lojalność. Co więcej, są one o wiele atrakcyjniejsze i chętniej odwiedzane.

Stoisko targowe na targi w Rzeszowie

blankNajwiększą popularnością w naszej ofercie cieszą się modułowe stoiska targowe i wystawiennicze. Z racji tego, że charakteryzują się szybkim montażem i demontażem, często nazywane są też tymi systemowymi. Skorzystanie z nich pozwala na stworzenie ciekawej wystawy promocyjnej w bardzo krótkim czasie, nawet przy ograniczonym budżecie. Stoiska modułowe można łatwo transportować i magazynować, rozbierając je na poszczególne elementy. Prosto można je również złożyć z powrotem, dzięki czemu wykorzystuje się je wielokrotnie.