Stoiska targowe Monachium

Monachium to miasto, które od lat przyciąga przedsiębiorców z całego świata. Ci, którzy chcieliby się zaprezentować niemieckiej publiczności, swoje usługi i produkty mogą przedstawić je na branżowych targach organizowanych w stolicy Bawarii. Aby jednak to zrobić, konieczne jest posiadanie odpowiedniego stoiska targowego. Jakie ono powinno być?

Zabudowa stoisk targowych Monachium

Monachium to jedno z najważniejszych i największych niemieckich miast. Uważane jest za główne centrum gospodarcze, kulturalne i naukowe południowych Niemiec. W Monachium zlokalizowane są ważne dla gospodarki przedsiębiorstwa handlowe, finansowe i ubezpieczeniowe. Stolica Bawarii pochwalić może się również licznymi firmami usługowymi, świadczącymi usługi na najwyższym światowym poziomie. Monachium znane jest również z Międzynarodowych Targów Monachijskich (Messe München International), które są jednym z największych i najnowocześniejszych kompleksów targowych w Europie. Rokrocznie odbywa się w nich 40 imprez wystawienniczych, na których przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoje stoiska targowe. Monachium na targi zaprasza przedsiębiorstwa m.in. z branży optycznej, sprzętu i mody sportowej, jubilerskiej, turystyki, rzemiosła, roślin ogrodowych i projektowania ogrodów, architektury wnętrz, gospodarki wodą, ściekami, odpadami i surowcami, przemysłu ceramicznego, automatyki i mechatroniki, technologii laboratoryjnych, leśnictwa, inwestycji i nieruchomości, maszyn budowlanych, elektronicznych komponentów.

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Monachium, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zabudowa stoiska targowego Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Stoisko na targi w Monachium

Aby zaprezentować swoje stoisko wystawiennicze na targach w Monachium, trzeba dokonać zapisu na wydarzenie. Informacje o tym, jak to zrobić można uzyskać na oficjalnej stronie eventu. Potwierdzenie udziału przez organizatorów, jest sygnałem, że można rozpocząć budowę stoiska. Następnie rozpoczyna się cały proces zaprojektowania stoiska, jego zgłoszenia, wysłania odpowiednich certyfikatów na targi, logistyki, transportu aż po montaż i demontaż stoiska. Budowane przez nas stoiska targowe to ekspozycje modułowe. Dają one duże możliwości aranżacyjne, a także są łatwiejsze w transporcie, montażu, demontażu i magazynowaniu. Przedsiębiorców do stoisk modułowych przekonuje też cena, która jest o wiele niższa niż w przypadku zabudowy indywidualnej.

Stoisko targowe na targi w Monachium

Targi w Monachium to wydarzenia o międzynarodowym rozmachu. Zjeżdżają się na nie firmy z całego świata, które chcą w jak najlepszy sposób zaprezentować swoją ofertę, usługi i produkty. Wiedzą, że aby to zrobić muszą wyróżnić się na tle konkurencji, zaciekawić, zaintrygować. Stąd też nowoczesne stoiska targowe w Monachium to te zachwycające designem, praktycznością i funkcjonalnością. Ich ważną cechą jest również dostarczanie wiedzy, zabawy, rozrywki. Wszystkie te cechy połączyć może zabudowa modułowa. Jej wyposażeniem mogą być np. czytniki kodów QR, telewizory, dotykowe ekrany, kioski multimedialne, lady i bary eventowe, potykacze, flagi, postumenty, wizytowniki, roll-upy, multimedialne prezentacje i wiele innych. O takie przygotowanie stoiska targowego zadbać możemy MY, firma która od lat tworzy zabudowę wystawienniczą na targi w Niemczech. Nasze realizacje nie raz odniosły duże sukcesy w Monachium, Berlinie, Lipsku czy Dortmundzie.