Stoiska targowe Stuttgart

Udział w targach szczególnie tych zagranicznych to możliwość rozszerzenia rynków zbytu, pozyskania nowych klientów i współpracowników, zbudowania wizerunku. Polskie firmy najchętniej biorą udział w targach za naszą zachodnią granicą. Jednym miast, które przyciąga zarówno setki wystawców jak i odwiedzających jest Stuttgart. Organizowanych jest tu rocznie ponad 60 różnych targów branżowych o wysokim prestiżu i międzynarodowym uznaniu. Z racji dużej konkurencji dla przedsiębiorców wystawiających się w Stuttgarcie najważniejsze jest przyciągnięcie uwagi gości i wyróżnienie się na tle konkurencji. Jak tego dokonać?

Jak przygotować stoisko do międzynarodowych targów branżowych w Stuttgarcie?

Międzynarodowe targi branżowe w Stuttgarcie zainteresować powinny branżę turystyczną, metalurgiczną, spożywczą, motoryzacyjną, farmaceutyczną. Targi z tych branż przyciągają największe grono zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Szacuje się, że rocznie odwiedza je ponad milion zwiedzających. O ich uwagę walczy natomiast ok. 20 tysięcy wystawców. Ważne jest więc, aby do eventu właściwie się przygotować. Jednym z ważniejszych etapów jest zaprojektowanie stoiska. To właśnie ono będzie orężem w walce z konkurencją. Musi ono w sposób interesujący prezentować firmę i jej produkty/usługi, a także odzwierciedlać charakter wydarzenia. Nowoczesne stoiska targowe nie mogą więc być już jedynie ekspozycją z ulotkami i gadżetami typu długopisy czy smyczki. Nowoczesne stoiska muszą przyciągać wzrok i obiecywać wrażenia, jednocześnie powinny być uporządkowaną, praktyczną i funkcjonalną przestrzenią.

Dla naszych Klientów wybudujemy stoisko na targi w Stuttgarcie, na które składa się:

  • projekt stoiska dostosowany do danej powierzchni oraz wymagań Klienta
  • transport, montaż oraz demontaż stoiska w dogodnym terminie, zostawiając czas na ustawienie maszyn, produktów, wyposażenia
  • położenie i wykończenie wykładziny dostępnej w różnych kolorach ze wzornika
  • wykonanie zabudowy stoiska wraz z wydrukami, elementami podświetlanymi, ciekawą bryłą i starannym wykończeniem
  • zamontowanie odpowiedniego oświetlenia w wystarczającej ilości
  • wykonanie podwieszenia z mocnym oświetleniem i grafiką napinaną na konstrukcji
  • wyposażenie stoiska w lady, stoliki, krzesła, hokery, TV, stojaki, ekspozytory i inne
  • wyposażenie kantorka w: lodówkę, ekspres do kawy, regał, stolik roboczy, wieszak i kosz na śmieci

Zabudowa stoiska targowego Niemcy – Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@exposystemy.pl lub +48 731-360-922 telefonicznego w celu omówienia Państwa projektu i przedstawienia dopasowanej oferty.

Zabudowa stoisk targowych Stuttgart

Nowoczesne stoiska targowe proponuje wiele firm w Stuttgarcie oferujących ich budowę. Co jednak kryje się pod tym pojęciem? Przede wszystkim zabudowa o oryginalnej formie – tradycyjne prostokątne czy kwadratowe stoiska z prostymi ladami odchodzą już do lamusa. Od 2022 roku zastępują je konstrukcje w kształcie fali lub łuku. Nowe trendy w budowaniu stoisk każą także zapomnieć o wyposażeniu go jedynie w stojaki czy potykacze. Nowatorska zabudowa musi bowiem zawierać multimedialne i interaktywne elementy, które będą dostarczać wrażeń i pozwolą przeżywać doświadczenia. Popularnymi rozwiązaniami, które chętnie wybierają nasi Klienci są multimedialne kioski, interaktywne prezentacje, litery 3 D i przestrzenne podwieszenia targowe, oświetlenie, trójwymiarowe elementy brandingu.

Nowoczesne stoisko na targi w Stuttgarcie to również to o odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni. Projekt obowiązkowo powinien zawierać miejsce sprzyjające interakcjom z odwiedzającymi. „Pokój spotkań” będzie tym idealnym do dopytania o ofertę, porozmawiania ze specjalistami, przekazania feedbacku. Przestrzeń do rozmów dobrze jest wyposażyć w wygodne meble np. stołki z krzesłami, lady barowe z hokerami, fotele, sofy, kanapy. Istotne jest, aby w takiej przestrzeni zapewnić prywatność, która da swobodę rozmowy i odizoluje od zgiełku panującego w hali targowej.